Grožis,  Gyvenimo būdas

Juvelyriniai dirbiniai – prabangi dovana, turinti ilgalaikę vertę

Ieškote prabangios dovanos ypatingai progai? Norite padaryti įspūdį taip, kad jūsų padovanotą dovaną dar ilgai prisimintų ją gavęs žmogus? Juvelyriniai dirbiniai visada gali tapti puikia dovanos idėja, kuri bus prabangi ir ilgam sukelianti prisiminimus. Renkantis juvelyrinius dirbinius, reiktų neblogai pažinoti žmogų, kuriam jie bus dovanojami. Tai gali būti įvairiausių formų žiedai, kaklo papuošalai, pakabučiai, sagės, auskarai, apyrankės, grandinėlės ir sąsagos. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos, skonio ir galimybių.

Reiktų apgalvoti kokie juvelyriniai gaminiai labiau tiktų kasdieniniam nešiojimui, o kurie labiau tiktų išskirtinei progai. Jei juvelyriniai gaminiai yra skirti kasdieniniam nešiojimui, tai jie turėtų būti kuklesni, nelabai tviskantys, lengvai derinami prie įvairios darbo ir kasdienės aprangos. Papuošalų dydis turėtų būti optimalus, kad būtų patogūs nešioti. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į papuošalų metalo savybes, nes įvairūs metalai gali skirtingai nešiotis ir būti patvarūs. Patys populiariausi yra auksiniai, kurių praba yra 585 ir sidabriniai, kurių praba yra 925, juvelyriniai dirbiniai. Prabangesni juvelyriniai dirbiniai yra gaminami iš platinos ar lydinių, priskiriamų šio metalo grupei.

Jei ieškote tvirto metalo juvelyrinių dirbinių, rekomenduojame rinktis pagamintus iš baltojo aukso, nes šis metalas yra atsparus įvairiems įbrėžimams. Taip pat labai patvarūs juvelyriniai dirbiniai yra pagaminti iš platinos, jie puikiai tinka alergiškiems žmonėms. Jei ieškote pigesnio dovanos varianto, galite rinktis juvelyrinius gaminius iš sidabro ir aukso derinių. Ypač dailiai atrodo sidabriniai papuošalai su įvairiais brangakmeniais ar pusbrangiais akmenimis.

Prabangūs juvelyriniai dirbiniai gali būti inkrustuoti brangiais (pvz. deimantais, smaragdais, safyrais, rubinais) arba pusbrangiais (pvz. opalais, topazais, turkiais ir kitais) akmenimis. Nesvarbu ką jūs išsirinksite, nes kiekvienas profesionalus juvelyras gali bet kokio metalo juvelyrinį meno dirbinį paversti tikru meno kūriniu ar šedevru, kuris taps puikia dovana jums svarbiam žmogui.