Buitis,  Interjeras,  Naudinga

LED prožektoriai galingai karaliauja rinkoje

Ten kur reikalinga ryški šviesa, yra patogu naudoti LED prožektorius. Jų pagalba galima ryškiai apšviesti norimus objektus, o jų naudojimas yra itin populiarus filmavimo aikštelėse, foto studijose, parodose, pristatymuose ir visur, kur reikalingas intensyvus šviesos srautas.

LED prožektoriai plačiai naudojami ir buityje, namų ar teritorijos apšvietimui. Taip pat jie naudojami verslo pastatų ir objektų apšvietimui, ten kur reikalinga didesnė apsauga. LED prožektoriai yra ekonomiški, bet labai efektyvūs, skleidžiantys daug šviesos, taip jie vartoja nedaug elektros energijos ir yra atsparūs įvairioms oro sąlygoms. Dėl savo universalumo, LED prožektoriai turi didelę paklausą bendro naudojimo paskirties patalpose, pvz. laiptinėse, kiemuose, sandėliuose ir t.t. Galima rinktis įvairaus dizaino, galingumo LED prožektorius su įmontuotais judesio davikliais ar be jų.

Šaltuoju metų laiku rekomenduojama rinktis būtent LED prožektorius, nes dėl žemos temperatūros įprastos lemputės šviečia silpniau, o LED technologijos pasižymi aukšta kokybe, fizinėmis savybėmis, atsparumu atmosferos pokyčiams. Nors LED prožektoriai gerai toleruoja žemą temperatūrą, tačiau reiktų vengti jų perkaitimo, tokiu atveju, pirtyse ar saunose neplanuojama naudoti LED prožektorių.

Įrenginėjant LED prožektorius teritorijų apšvietimui, reiktų įvertinti kokį plotą norima apšviesti. Pagal jį galima nustatyti kokiame aukštyje reikės kabinti LED prožektorius. Kuo aukščiau jie bus montuojami, tuo apšvietimo plotas bus didesnis, o šviesos srautas intensyvesnis. Vis labiau populiarėja mada LED prožektoriais apšviesti sodus, parkus, įdomesnius augalus, terasas, takus, laiptus. Tokiems apšvietimo sprendimams dažniausiai naudojami LED prožektoriai su saulės elementais, nes elektros kabelį kai kuriais atvejais yra sudėtinga išvedžioti.

Išsirinkus lauko apšvietimą ir eksperimentuodami su įvairaus stiliaus, dizaino ir galingumo LED prožektoriais, ne tik pasirūpinsite papildoma apsauga, bet ir sukursite ypatingą nuotaiką, šviesų žaismą ir harmoniją.