Laisvalaikis

Vieta, kurią privaloma aplankyti, būnant Kaune

Dažniausiai vaikštant po Kauno senamiestį norisi pažinti ir aplankyti ne tik žymias vietas, bet ir pasižvalyti po architektūrinius paminklus. Smalsu sužinoti jų istoriją ir bent trumpai akimirkai pajusti praėjusių šimtmečių dvasią. Vienas iš tokių architektūrinių paminklų yra Daugirdo viešbutis, įsikūręs pačioje Kauno senamiesčio širdyje. Šis pastatas buvo pastatytas XVI a., tačiau apsilankę viešbučio restorane galite ne tik prisiliesti prie Kauno istorijos, bet ir pajusti šiuolaikinį modernumą besigrožėdami kvapą gniaužiančiu vaizdu iš SKY terasos, esančios ketvirtajame viešbučio aukšte.

Iš jo galite stebėti įspūdingiausius senamiesčio statinius, bažnyčių bokštus, pamatyti seniausią Kauno pastatą – Perkūno namą, Nemuno upės vagą ir kitas gražias vietas. Skirtingu metų laiku šis vaizdas yra vis kitoks, pvz. rudenį galima iš šios terasos stebėti ir Aleksoto kalno funikulierių.

SKY terasa yra labai populiari laisvalaikio praleidimo vieta. Joje galite jaukiai leisti vasaros vakarus kartu su savo mylimu žmogumi ar draugų kompanija. Rudenį galite grožėtis nuostabiai nusidažiusia gamta, dar labiau įkvepiančia romantišką senamiesčio gyvenimą. Jauku tokiu metu gerti karštą arbatą su puikaus skonio desertu ir klausytis gyvos muzikos. Tokia aplinka ne tik puikiai atpalaiduoja, nuteikia labai romantiškai, bet ir įkvepia kūrybai. Todėl labai rekomenduojame apsilankyti SKY terasoje ir pasisemti ramybės bei naujų kūrybinių minčių, kurias įkvėps senamiesčio vaizdai. Žiemos metu, galite apsilankyti šalia SKY terasos įsikūrusiame žiemos sode, kur žaluma ir daugiau šviesos išblaškys nuovargį ar apėmusį liūdesį, belaukiant pavasario šilumos. Taigi galite drąsiai atvykti bet kuriuo metų laiku, nesvarbu koks oras, nes terasoje rasite pavėsinę, kuri apsaugos nuo lietaus ir vėjo, ir tai nesugadins jūsų dangiško pasisėdėjimo su gera kompanija. Jei norite sukurti puikią atmosferą savo šventei, SKY terasa yra puikus sprendimas. Toks vakarėlis tikrai bus originalus ir patiks jūsų svečiams, kurie bus sužavėti jūsų pasirinkimu.