Grožis

Kaip teisingai šukuoti plaukus

Ar teisingai šukuojate plaukus? Taip, yra teisingas būdas. Pasirodo, galbūt nesate įgiję šio įgūdžio, nors tai darote jau daugelį metų.

Dauguma žmonių nuo mažens nėra oficialiai mokomi, kaip tinkamai šukuoti plaukus. Priežastis? Tikriausiai todėl, kad plaukų šukavimas atrodo gana paprastas. Paimkite plaukų šepetį, perbraukite juo per plaukus ir vualia! Tiesa? Na, ne visai taip. Tiesa ta, kad plaukų sruogų iššukavimas yra kur kas daugiau nei tiesiog šukavimas bet kokiu šepetėliu bet kuriuo metu. Tačiau nepanikuokite.

 Mes esame čia, kad supažindintume jus su tuo, kaip tinkamai šukuoti plaukus. Slinkite, kad sužinotumėte, ką galbūt darote neteisingai, kad galėtumėte pakeisti savo būdus, kol nepadaryta daugiau žalos!

Plaukų šepečio technika

Ar šukuojate plaukus nuo šaknų iki galiukų? Jūs jau pradėjote blogai! Pradėdami nuo šaknų ir tempdami plaukus iki pat galiukų, galite ištraukti sruogas iš folikulo, todėl plaukai gali lūžinėti. Rekomenduojame pradėti nuo kelių centimetrų nuo apačios ir lėtai, mažomis atkarpomis ir trumpais judesiais kilti aukštyn sruoga, kad pašalintumėte plaukų susipainiojimą. Ši technika yra daug veiksmingesnė siekiant išvengti nepageidaujamų plaukų-problemų-pažeistų-plaukų ir lūžinėjimo.

Kaip šukuoti drėgnus plaukus

Drėgni ir drėgmės pilni plaukai yra trapesni nei sausi plaukai, todėl šepečiu šukuojami jie gali lūžinėti. Todėl rekomenduojama šukuoti sausus plaukus tai gali reikšti, kad prieš pradėdami šukuoti plaukų sruogas, leiskite plaukams išdžiūti po dušo. Jei esate labai nekantrūs ir privalote šukuoti drėgnus plaukus, yra keletas būdų, kaip tai padaryti, kad sumažintumėte plaukų pažeidimus:

1. Pirmiausia plaukus nusausinkite rankšluosčiu. Užuot šepečiu šukavę šlapius plaukus, pirmiausia naudokite mikropluošto rankšluostį, kad ištrintumėte kuo daugiau vandens. Papildomų taškų gausite, jei leisite plaukams išdžiūti ore apie 10 minučių.

2. Naudokite plaukus šalinančią priemonę. Jei jūsų plaukai stori, garbanoti ar linkę susipainioti, rekomenduojame naudoti kondicionuojamąją plaukų priemonę arba purškiklį, kuris padės išlyginti plaukų sruogas prieš šukavimą.

3. Naudokite tinkamą plaukų šepetį. Norite tikėkite, norite ne, bet yra plaukų šepečių, sukurtų specialiai drėgniems plaukams! Šie šepečiai dažnai pasižymi plonais, lanksčiais šereliais, kurie yra švelnesni sruogoms ir iššukuoja plaukus be stipraus tempimo. Yra net šepečių, kurie šukuojant praleidžia orą, todėl šukuojant plaukai išdžiūsta. Investuokite, investuokite, investuokite. Šukos plačiais dantukais taip pat yra geras pasirinkimas drėgniems plaukams šukuoti.

Kaip šukuoti sausus plaukus

Jei jūsų plaukai sausi, turite daugiau galimybių juos šukuoti, nes sausi plaukai mažiau pažeidžiami. Vadovaukitės pirmiau išvardyta technika, nebent jūsų plaukai garbanoti. Venkite šukuoti garbanotus plaukus, kai jie sausi. Prieš tai nedvejodami naudokite plaukų iššukavimo priemonę, kad šis procesas nebūtų toks sunkus.

Sausų plaukų šukavimas sausais, o ne šlapiais plaukais geras tuo, kad galite rinktis iš daugiau plaukų šepečių tipų. Jei jūsų plaukai tiesūs arba banguoti, apsvarstykite galimybę naudoti mentelinį šepetį. Nors plaukų sruogas geriau iššukuoti nuo plaukų galiukų iki galiukų, daugumai plaukų tipų gali būti naudinga retkarčiais paskirstyti natūralius aliejus nuo galvos odos iki sruogų. Tai darant plaukai gali atrodyti natūraliai glotnūs ir blizgantys. Tik įsitikinkite, kad šepečio šereliai yra minkšti, kad jie nesusipainiotų.

Kad ir ką darytumėte, venkite plaukus šukuoti per daug. Užuot skaičiavę kiekvieną šepečio judesį, kol pasieksite 50 mūsų nuomone, tai yra per daug!, sutelkite dėmesį į šepečio valymo kokybę, kad užtikrintumėte, jog pašalinsite visus plaukų susipainiojimus ir mazgelius jų nepažeisdami.