Gyvenimo būdas

Persikraustote, kaip paprastai persivežti baldus?

Nesvarbu, ar persikraustote, ar tiesiog pertvarkote. Sunkių baldų perkėlimas yra didelis darbas. Naudokite paprastus metodus, kad perkeltumėte sunkius, nepatogius daiktus, nesugadindami nugaros, namų ar baldų. Kaip patiems perkelti sunkius baldus – naudokite galvą, o ne nugarą.

Vienas iš paprasčiausių būdų pagelbėti sau ir nevargti gabent baldus ar kitus sunkius daiktus yra priekabos nuoma. Įsivaizduojate, kad didelė jūsų miegamojo komoda tilps į jūsų automobilį, tačiau vos tik bandant ją ten įtalpinti pastebite, kad ji tikrai netilps. Jog to išvengtumėte išsimuomokite priekabą, kuri tvirtinasi prie jūsų automobilio, tuomet išvengsite nesusipratimų ir lengvai pargabensite visus jums reikiamus daiktus ir baltus. Tokios priekabos kaina parai nėra didelė, tad nustebsite kaip galima palengvinti persikraustymą. Taip pat toliau skaitykite keletą kitų patarimų, kurie naudingi norint persivežti baldus.

Aukšti daiktai

Su aukšta komoda, dokumentų spinta ar lentyna yra nepatogu. Padarykite tai dviejų žmonių darbu. Pakreipkite daiktą atgal kampu ir vienas asmuo neš viršų, o kitas – apačią. Tai centruoja svorį ir neleidžia daiktui siūbuoti nekontroliuojamai. Daiktą gabenti aukštyn arba žemyn laiptais taip pat lengviau, nes nešimo kampas maždaug atitiks laiptų nuolydį.

Baldų nešiojimo dirželiai

Judantys ir keliami dirželiai nuima svorį nuo jūsų nugaros, pasikliaudami svertu ir didelėmis raumenų grupėmis. Jie taip pat palieka laisvas rankas manevruoti nepatogius daiktus. Tačiau juos naudoti ant laiptų gali būti sudėtinga, nes svoris visiškai perkeliamas į nuokalnę.

Apsaugokite baldus antklodėmis ir plėvele

Antklodės ir pledai yra neįkainojamos saugant perkeliamus daiktus, kad nepažeistumėte komodų, stalų ir kitų baldų apdailos ir trapių kraštų, visiškai apvyniokite daiktus antklodėmis ar pledais ir pritvirtinkite antklodę plėvele. Taip prispausite anklodes ar pledus, kurie apsukti aplink baldus ir apsaugosite patį baldą.