Poroms

Ar video operatorius būtinas vestuvėse?

Vis dažniau galime pastebėti, jog žmonės vestuvėms renkasi ne tik fotografus, bet ir video operatorius. Tokiu būdu galima ne tik įamžinti akimirkas nuotraukose, bet ir vaizdo įrašuose, kurie ateityje sužadins prisiminimus ir pravirkdys. Tačiau ašaros bus ne liūdesio, o pilnos nostalgijos. Video operatorius vestuvėse pasirenkamas vis dažniau, tačiau kai kurie vis dar baiminasi, kad toks pasirinkimas kainuos labai brangiai. Visgi, jei norite, kad vestuvės būtų ne tik įamžintos nuotraukose, bet ir įrašuose, tai puikus pasirinkimas. Tačiau nėra būtinas. Jei manote, kad jūsų draugai viską užfiksuos telefonuose ir tikitės, kad su jumis pasidalins, tuomet galite pasikliauti jais. Visgi profesionalaus video operatoriaus paslaugos yra kur kas patikimesnis variantas. Tad jei norite, kad vestuvės būtų įamžintos profesionaliai, pasikliaukite ne draugais, o profesionaliais video operatoriaus.

Kiek kainuoja video operatoriaus paslaugos?

Video operatorių paslaugos gali kainuoti įvairiai dėl kelių priežasčių. Visų pirma, kiekvienas specialistas turi skirtingą įrangą ir patirtį, todėl ne visi siūlo vienodas kainas. Tie, kurie turi mažiau patirties, siūlo pigesnes kainas, tačiau paslaugų kokybė atitinka kainą. Na, turintys daugiau patirties bei įsigiję profesionalią įrangą prašys didesnės sumos, tačiau paslaugų kokybė bus aukšta, todėl greičiausiai nesigailėsite nei vieno išleisto cento. Kadangi paslaugų kainos labai skirtingos, siūlome susisiekti su keliais skirtingais video operatoriais ir pasiteirauti, ką jie siūlo. Tokiu būdu ne tik galėsite aiškiau susipažinti su paslaugomis, bet ir sužinoti kainas.

Rinktis fotografą ar video operatorių?

Amžina kova, kas svarbiau: vestuvių fotografas ar video operatorius? Jei norite, kad vestuvės būtų įamžintos, tuomet rinkitės abu. Tiek fotografas, tiek video operatorius turi privalumų, tačiau pasirinkus abu, bus gaunama abipusė nauda. Tad jei norite, kad vestuvės būtų įamžintos ir po daug metų nereikėtų gailėtis, kad pagailėjote pinigų gražiems kadrams, pasitaupykite ir išleiskite pinigus taip, kaip liepia jūsų širdis. Pasirinkę abu šiuos profesionalus, galite neabejoti, kad kiekvienas vestuvių momentas bus arba nufotografuotas, arba nufilmuotas ir viską peržiūrėti galėsite bet kada, net ir po daug metų.