Grožis

Krūtinės didinimas: už ar prieš?

Pasitikėjimas savimi yra daugelio moterų siekiamybė. Jo suteikia ne tik gera savijauta, bet ir puiki išvaizda, kurią visada galima, poreikiui esant, patobulinti įvairiomis pagalbinėmis priemonėmis. Šiais laikais vis dažniau moterų nevengia ir plastinės chirurgijos siūlomų paslaugų. Norėdamos atrodyti jaunatviškai, seksualiai ir būti puikios formos, jos ryžtasi plastinėms operacijoms. Bene viena dažniausių ir populiariausių plastinių operacijų yra krūtinės didinimas implantais. Modernios šiuolaikinės technologijos taip ištobulino krūtų implantų kokybę, kad atlikus operaciją, pagal lytėjimo jausmą sunku atskirti natūralią krūtį, nuo tos, kurioje yra įdėtas implantas. Stangresnė ir pilnesnė krūtinė tikrai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi ir pakels jūsų savivertės lygį.

Dažnai krūtų didinimo operacija padeda išspręsti ir fiziologines problemas, pvz. mikromastiją (kai atsiranda patologija brendimo metu ir krūtinė yra neproporcingai maža) ar krūtų asimetriją (kai krūtų dydis būna nevienodas). Taip pat po staigaus svorio metimo ar gimdymo yra prarandama krūtinės forma ir jos pilnumą galima atstatyti tik implantų pagalba. Mitas yra tai, kad jei turite implantus, nebegalėsite gimdyti ir maitinti vaikų, tai tikrai neturi jokios įtakos nei nėštumui, nei žindymui!

Krūtų atstatymas implantais yra dažnai atliekamas po masektomijos (vienos arba abiejų krūtų pašalinimo dėl krūties vėžio). Ši procedūra ne tik pagerina fizinę ir psichologinę moters sveikatą, bet ir padeda susigrąžinti gyvenimo kokybę. Taigi krūtinės didinimas implantais turi daug privalumų. Jis padės jaustis ir atrodyti jaunesnei, atgaivins jūsų moteriškumą ir pagerins seksualinį gyvenimą. Galėsite džiaugtis puikia išvaizda, savijauta ir tobula krūtinės forma.

Gpklinika atlieka krūtinės didinimą implantais, naudodami itin kokybiškus ir saugius Motiva, Politech ir B-lite implantus, kurie profesionalių plastikos chirurgų dėka padeda išpildyti ne vienos moters svajones ir viršyti lūkesčius.