Laisvalaikis

Pramogos su vaikais atostogų metu

Žinojimas, kaip pralinksminti vaikus per mokyklines atostogas, tėvams kartais gali būti bauginantis, ypač kai viskas kainuoja tiek daug. Pateikiame keletą geriausių patarimų, kurie padės sumažinti stresą ir padaryti visus laimingus, neišleisdami pinigų daug pinigų kelionėms.

Išvykimas  aplinkui

Per mokyklos atostogas jūsų vietovėje gali vykti daug dalykų, kuriais jūsų šeima gali mėgautis, dažnai nemokamai. Patikrinkite savo vietos tarybos ir turizmo informacijos centrų svetaines, skirtas vietinėms išvykoms, arba nuskaitykite vietinius laikraščius ir bendruomenės centrus, kad sužinotumėte, kas vyksta jūsų vietovėje. Apsilankykite vietinėje bibliotekoje ir ieškokite renginių skelbimų. Daugelyje bibliotekų vyksta renginiai, tokie kaip pasakojimų laikas ir meno bei amatų dienos. Bibliotekos taip pat yra puikus veiklos šaltinis, nes jose gausu knygų ir kompiuterių, kad vaikai būtų užimti, be to, jos dažnai skiria pasakojimų laiko mažiems vaikams ir tėvams.

Patikrinkite, ar jūsų vietinės tarybos baseinas siūlo nemokamą arba sumažintą įėjimą mokyklos atostogų metu. Vasarą muziejuose ir galerijose dažnai vyksta naujos parodos ir renginiai. Daugelis meno galerijų rengia specialius renginius vaikams ir šeimoms – tai gali būti kaip tik jūsų vaiko meninio potraukio skatinimas. Apsilankykite vietiniame laisvalaikio centre – yra daug sporto patalpų ir užsiėmimų, kuriuose jie gali dalyvauti.

Buvimas namuose

Žinoma, kai kuriomis dienomis būsite įstrigę namuose, tačiau tai nereiškia, kad kam nors turi būti nuobodu. Galite praleisti šiek tiek laiko pasidalinti mėgstamu žaidimu ar istorija su savo vaikais arba, jei norite daugiau įkvėpimo, išbandykite kai kurias iš šių veiklų. Suorganizuokite kino dieną – išsirinkite porą mėgstamų filmų, pasiimkite spragėsių ir pailsėkite kartu su vaikais. O gal norite praleisti dieną vaikščiojant lauke, kol vaikas važinėsis elektromobiliu? Elektromobilis vaikui tai puikus laiko praleidimas, kuomet didžioji laiko dalis praleidžiama gryname ore.