Laisvalaikis

Vestuvių fotografo patarimai jauniesiems

Vestuvių fotografas yra vienas tų žmonių, be kurių neįsivaizduojama vestuvių šventė. Jis sukasi veiksmo sūkuryje nuo pat ryto, nuo tos akimirkos kai jaunoji pradeda vilktis suknelę ir darytis makiažą, iki pirmojo jaunųjų šokio, torto pjaustymo ir fejerverkų. Tačiau bendradarbiavimas ir darbas su fotografu prasideda daug anksčiau. Vestuvių fotografai praleidžia daug laiko tarp jaunųjų, todėl išties turi ką patarti. O mes dalinamės šiais patarimais.

Aptarkite visus planus nuo A iki Ž

Prieš vestuves skirkite laiko pabendrauti su fotografu, aptarti savo norus, pageidavimus, esminius vestuvių  momentus. Būtinai išsakykite ko tikitės, galbūt esate nusižiūrėję tam tikrų kompozicijų, vestuvių fotosesijos idėjų – pasidalinkite mintimis su fotografu ir nuspręskite ką iš idėjų galėsite įgyvendinti. O svarbiausia, aptarkite atsarginius planus, pvz., kur fotografuositės jei pradėtų lyti, būtų didelis vėjas ar pritrūktumėte laiko nuvykti iki fotosesijos vietos. Visa tai aptarti reikia iš anksto, o ne vestuvių rytą. Juk kai kurioms idėjoms įgyvendinti gali reikti priemonių bei pasiruošimo.

Išsimiegokite!

Vestuvių diena bus nuostabi ir linksma, tačiau tuo pačiu ilga ir varginanti.  Todėl, kad jau vakarėjant nereikėtų stovėti sukandus dantis, išsimiegokite, pailsėkite paskutinę naktį. Turite turėti pakankamai jėgų, o ir turite atrodyti nuostabūs bei pailsėję. Miego trūkumas labai gerai matomas net iš po storo makiažo sluoksnio.

Avėkite patogius batelius

Vestuvių fotografai gali papasakoti ne vieną istoriją apie tai kaip jaunoji, o kartais ir jaunikis per pusę vestuvių alpdavo iš skausmo, nes bateliai iki kraujo nutrindavo kojas. Niekas nekelia tiek daug blogų emocijų, kaip trinantys batai, smunkančios pėdkelnės ar besiraitančios kelnaitės. Todėl svarbiausią gyvenimo dieną turite vilkėti ir avėti drabužius bei avalynę, kuri jau būtų išbandyta, pranešiota ir garantuotai nepavesianti per vestuves. Kuomet ore tvyro bloga nuotaika, net geriausias vestuvių fotografas neišgelbės ir vestuvinės nuotraukos tikrai nebus tokios gražios kaip galėtų.

Supažindinkite fotografą su svarbiausiais šeimos nariais

Kiekvienas į vestuves kviečiasi mylimus ir artimus žmones, tačiau ne paslaptis, jog vieni yra artimesni už kitus. Ir su tokiais svečiais norisi daugiau fotografijų arba tiesiog norisi, jog mylima, bet drovi močiutė dažniau patektų į kadrą. Tačiau fotografas negali žinoti, kurie žmonės yra būtent tie. Tad paprašykite draugų, kurie gerai pažįsta visus svečius asistuoti fotografui ir nurodyti kurių žmonių fotografijų reikėtų daugiau.