Grožis

Viena garsiausių Lietuvos makiažo meistrių pristato inovatyvią naujieną – virtualią grožio platformą

Jei bent šiek tiek domiesi Lietuvos grožio padange, tikrai žinai, kas tokia yra Olesia Žuravliova, o jei ne, tada turėtum žinoti, kad tai viena geriausių Lietuvos makiažo meistrių, kurios talentas ne kartą buvo įvertintas Lietuvoje ir užsienyje organizuojamuose visažistų konkursuose. Be to, makiažo virtuozė yra parašiusi „Atrask save: makiažo paslaptys iš profesionalo lūpų“ ir „Praktinė makiažo knyga“ knygas, kurios kai kuriuose makiažo kursuose yra rekomenduojamos kaip teorinis vadovėlis.

20161124_164219

Pasiekimai išties įspūdingi, tačiau verta pastebėti, kad tai ne pabaiga. Palyginus visai neseniai duris atvėrė naujasis O. Žuravliovos projektas – OŽ makeup internetinė grožio ir makiažo platforma, kurios tikslas padėti moterims geriau pažinti save, išmokti pasirinkti tinkamas higieninės ir dekoratyvinės kosmetikos priemones, taisyklingai atlikti makiažą ir tiesiog pasijusti nepakartojamomis.

Kaip tai veikia?

Užsiregistravusi OŽ make up internetinėje svetainėje turėsi atlikti neilgą testuką apie savo odą, akių ir plaukų spalvą, mėgstamą makiažo tipą ir pan. Be to, turėsi pateikti kelias savo nuotraukas, kuriose esi be makiažo. Nuotraukas gali pasidaryti tiesiog telefonu ar fotoaparatu, svarbu nepamiršti nuimti visus filtrus, kurie pagražina nuotrauką. Tiesa, geriausias metas įsiamžinti nuotraukoje – dienos metas, nes prieblanda, kambario apšvietimas ar krintantys šešėliai iškraipo nuotrauką. Taigi, kai į sistemą įkelsi nuotraukas ir atliksi testą, teks luktelėti vieną dieną. Per tą laiką profesionali makiažo meistrų komanda išanalizuos tavo nuotraukas bei pateiktą informaciją ir paruoš virtualią knygą apie tave, o jei registracijos metu pasirinkai ir grožio dėžutę, tau asmeniškai su sukomplektuotas kokybiškos ir profesionalios kosmetikos rinkinys, kuris idealiai tinka būtent tau. Grožio dėžutėje rasi visas makiažo priemones, kurių reikia, norint sukurti tobulą makiažą bet kokiai progai.

Grožio dėžutėje rasi tokias kosmetikos priemones:

  1. Veido odos drėkiklį, kuris yra skirtas būtent tavo odos tipui. Drėkiklis yra būtina odos priežiūros priemonė, jei nori anksčiau laiko „nepasidabinti“ raukšlelėmis, ilgai džiaugtis elastinga ir gražia oda. Be to, ant tinkamai sudrėkintos odos ir kitos makiažo priemonės dailiau dengiasi.
  2. Makiažo bazę. Jei dar nežinojai, tai būtinas dalykėlis, kai norisi, kad makiažas ilgiau išsilaikytų ir paslėptų tam tikrus odos trūkumus. Aš jau negaliu džiaugtis lygia aštuoniolikmetės oda, todėl gavau makiažo bazę su silikonu, užpildančią nedideles raukšleles, kurios atsiranda, kai į duris beldžiasi garbingas trisdešimtmetis.
  3. Makiažo pagrindą arba skystą pudrą. Makiažo pagrindo pasirinkimas tikriausiai viena sudėtingiausių užduočių kiekvienai moteriai. Ne ta spalva, ne tas atspalvis ir žiūrėk jau primeni apelsiną. Man parinkto makiažo pagrindo spalva idealiai tiko. Be to, ši kosmetikos priemonė skirta būtent mano odos tipui. Taip, taip, kartais, sukoncentruodamos dėmesį tik į spalvą, pamirštame perskaityti produkto etiketę, kurioje dažniausiai būna nurodyta, kokiam odos tipui makiažo pagrindas tinka, o po to stebimės, kodėl dienai neįpusėjus pradedame „varvėti“ arba „trupėti“.
  4. Kompaktinę pudrą, kad makiažo pagrindas geriau užsifiksuotų ir veidui suteiktų norimą tekstūrą, pavyzdžiui, blizgų efektą ar priešingai – matinį.
  5. Maskuoklius, kurie yra parenkami pagal tavo turimas odos problemas, pavyzdžiui, persikinis maskuoklis puikiai paslepia patamsėjusius paakius, žalias – raudonas dėmės ir t.t. Jei niekada šios priemonės nemėginai, pats laikas tai padaryti. Rezultatais tikrai nenusivilsi.
  6. Veido modeliavimo priemonę, bronzantą, skirtą išryškinti gražiausius tavo bruožus. Kaip tinkamai modeliuoti savo veidą ir nepersistengti, rasi virtualioje makiažo knygoje. Vaizdžios iliustracijos tikrai neleis suklysti.
  7. Pilkas, rudas arba juodas pieštukas akims. Kokios spalvos gausi? O gi tokios, kokia tau labiausiai tinka. Šaunu, tiesa?
  8. 8 spalvų paletę, kurioje yra 2 matiniai šešėliai, 2 blizgūs šešėliai, 2 lūpų dažai, skaistalai ir šešėlis antakiams. Paletėje yra tik tos spalvos, kurios tinka tau.
  9. Kokybišką blakstienų tušą, kuris nepradės trupėti dienai įpusėjus.
  10. Lūpų dažus, kurie tau tinka.

oz-makeup1

Taigi, grožio dėžutėje yra viskas, ko reikia kiekvienai dienai, o svarbiausia, kad visos kosmetikos priemonės yra tikrai aukštos klasės, patikrintos dermatologų ir patikimos. Žinoma, labai aktualus klausimas, kiek šis malonumas kainuoja? Jei nuspręsi pasirinkti tik makiažo knygą apie save be grožio dėžutės, sumokėsi 49 eurus, o su grožio dėžute – 150 eurų. Iš pirmo žvilgsnio kaina gali pasirodyti didoka, tačiau nepasiduok pirmajam įspūdžiui, nes jis dažniausiai būna apgaulingas. Paskaičiuok, kiek sumokėtum, jei visas šias kosmetikos priemones tektų įsigyti pačiai. Aš paskaičiavau, vien už makiažo bazę, makiažo pagrindą, fiksuojančią pudrą ir bronzantą sumokėčiau apie 65 eurus, o kur dar tikimybė, kad galiu prašauti pro šalį su netinkama spalva? Be to, jei taip nutiktų, kad dėl kažkokių priežasčių grožio dėžutės kosmetika tau nepatiktų, pinigai bus grąžinti. O dabar pats laikas šiek tiek plačiau pakalbėti apie virtualią knygą, skirtą tik tau.

Knygą sudaro net 30 puslapių, kuriuose yra detaliai ir labai suprantamai aprašytas tavo odos tipas, jo priežiūros ypatumai, rekomenduojamos higieninės kosmetikos priemonės ir net veikliosios medžiagos, kurios tinka būtent tavo odai.  Po to seka informacija apie tau tinkančias makiažo priemones, jų spalvas, veido, akių, antakių bei lūpų modeliavimą, teisingą makiažo atliko eigą. Be to, knyga puikiai iliustruota, yra pateikiama vaizdinė medžiaga. Norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad tai nėra virtuali knyga, kurioje aprašoma begalė  makiažo technikų, pateikiama krūva spalvų palečių, iš kurių tau pačiai reikia išsirinkti tai, kas labiausiai tinka. Ne, tai knyga, kuri yra skirta būtent tau, tai reiškia, kad gauni jau susistemintą informaciją apie save. Taigi, daugiau jokio laiko gaišimo prie makiažo stendo, svarstant ar naujieji akių šešėliai tau tiks ar ne, nes viską jau žinosi!

Ar verta išmėginti OZ make up sistemą?

Galiu drąsiai teigti, kad labai verta! Juk ne kiekvieną dieną gali išgirsti profesionalių makiažo meistrų patarimus ir juos praktiškai pritaikyti sau.  Be to, atlikusi makiažą vėl gali nusifotografuoti, įkelti nuotraukas į sistemą ir jau kitą dieną žinosi ar viską padarei teisingai, ar yra vietų, kurias reiktų pataisyti. Taip žingsnis po žingsnio ir išmoksi atlikti tobulą makiažą sau, geriau suprasi, kokie kosmetikos ir makiažo produktai tau tinka, kokių makiažo sprendimų geriau vengti, kaip susikurti nuostabų įvaizdį ir žavėti pasaulį.  Rekomenduoju visoms moterims ir merginoms, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar įgūdžių makiažo srityje. Tobulėjimui tikrai nėra ribų.

Save