Laisvalaikis

Irklavimas ir baidarių nuoma

Vis daugiau įmonių užsisako baidarių plaukimą. Tai darosi savotiška populiari paslauga. Lietuvoje galima rasti daug kompanijų, kurios profesionaliai užsiima įvairių žygių organizavimu. Bendrai kalbant reikia tik gerai paieškoti. Jeigu pasinaudosite paieškos sistemomis, tai greitai rasite ne vieną internetinę svetainę, kurioje skelbiama informacija baidarių nuomą. Kiek realiai gali kainuoti baidarių nuoma? Viskas priklauso nuo to kiek dienų plauksite ir kokias baidares pasirinksite, bei kiek žmonių plauks. Dažniausiai plaukiama nedidelėmis grupėmis, tai sudaro dešimt, penkiolika žmonių. Taip renkantis baidares bus labai svarbu, kad kiekvienas plaukiantysis turėtų bent kokios plaukimo patirties. Juk ruošiatės kelių dienų žygiui, tad irklavimas bus intensyvus. Bendrai kalbant, baidarių nuoma yra gan populiari pramoga. Ją dažniausiai renkasi didesnių kompanijų darbuotojai. Tokia pramoga populiari Vilniuje ir Kaune. Šiose miestuose yra upės, tačiau dažniausiai plaukimas vyksta vieną dieną. Tiems, kas nori ryškesnių įspūdžių rekomenduojame važiuoti į Molėtų rajoną. Čia yra daug upių ir ežerų, todėl su baidarėmis galima plaukti kelias dienas.

Kada populiariausia pirkti tokią pramogą?

Visiškai suprantama, kad populiariausias laikas, pirkti tokią pramogą, tai vasara ir pavasaris. Kada jau ateina laikas, kad galima maudytis, tuomet daug piliečių užsisako plaukimą baidarėmis. Lietuvoje galima rasti ne vieną įmonę ar privatų asmenį, kuris profesionaliai užsiima baidarių nuoma. Tiems, kas nori papramogauti ir pailsėti nuo miesto šurmulio rekomenduojame rinktis kelių dienų plaukimą. Tokiame plaukime geriausia kuomet dalyvauja nemažai žmonių. Visą dieną plaukus į pavakarę organizuojamas išsilaipinimas į krantą. Jame statomos palapinės, kuriami laužai. Aišku, kad tokios pramogos nebūna be kepto maisto ant laužo. Kokios gali būti dar geresnės jūsų kelių dienų atostogos.

Ar verta įmonei pirkti tokias pramogas?

Jeigu galvojate, kokias pramogas reikėtų nupirkti jūsų įmonės darbuotojams, tuomet verta kreiptis į baidarių nuomos kompanijas. Juk savo kolektyvui galite suorganizuoti nepamirštamas trumpas atostogas ir poilsį gamtoje. Tiems, kas galvoja, kaip suartinti kolektyvą, kad jis taptų dar produktyvesnis rekomenduojame rinktis tokias pramogas.