Išsilavinimas

Tavo veidas veidoskaitoje

Žmonių veidai nėra identiški, nes visi jie unikalūs. Jie slepia daug informacijos apie žmogaus kompetencijas bei asmenines savybes. Tveidas.lt veidoskaitos specialistė Indrė Balevičiūtė – Bagdonė, padrąsina kiekviena – išdrįskite į save pažiūrėti!

Veido formos

Veidoskaitoje veidų formos skirstomos į tokias: ovalas, apskritimas, stačiakampis, kvadratas, trapezoidas, rombas. Kiekviena veido forma parodo vis kitokį žmogaus charakterio bruožą bei asmeninę savybę, tad labai svarbu tinkamai identifikuoti žmogaus veido formą.

Jeigu kalbant konkrečiai, tuomet pradėkime nuo stačiakampio formos. Šią veido formą turintys žmonės dažniausiai būna darbštesni nei kiti.

Apvalaus veido žmogus yra susikoncentravęs ir susikaupęs, todėl net naujose situacijose jis gali puikiai susitvarkyti su iškilusiais sunkumais, taip pat susipažinti su naujai sutiktais žmonėmis.

Žmonės, turintys ovalios formos veidą pasižymi komunibikalumu, kūribiškumų ir tokie žmonės padeda kitiems.

„Kvadrataveidžiai“ gerai tinka būti lyderiais kolektyve ar grupelėje, nes jie yra atsakingi ir gali priimti svarbius sprendimus tinkamu momentu, todėl jiems galima patikėti didesnės atsakomybės reikalaujančius sprendimus ir darbus.

Veido dalys

Kai yra atliekama veidoskaitos analizė, atkreipiamas dėmesys ne į visą veidą, tarsi vienetą, tačiau į atskiras jos dalis. Atliekant veido analizę, pateikiamos ne mažiau negu dvi veido fotonutoraukos: iš priekio ir iš vieno arba abiejų veido šonų. Tokiu būdu atsiskleidžia visi bruožai veide: nosies dydis ir linkis, skruostai, antakiai, ausų forma, akių vokų padėtis, lūpų forma ir kiti svarbūs bruožai. Taip pat svarbu, kad nebūtų jokių mimikų ar šypsenų ar kitų emocijų veide. Nuotraukoje turi būti atvaizdas žmogus, kuris yra ramybės būsenoje, be emocijų. Tai padės atlikti itin tikslią analizę, kurioje nebus galimų iškraipymų, kurias sukelia emocingas veidas su įvairiomis mimikomis.

Apibendrinimas

Veidoskaita – tai mokslas apie žmogaus veidus ir „nuskaitymą“ savybių, kurie ant jo matomi. Visi žmonės turi individualius ir unikalius veidus, dviejų vienodų nesurasime net tarp dvynių. Veidų analizavimas gali būti įdomus tiems, kurie nori pažinti kitus žmones, tačiau jų neklausti nė žodžio. Pakanka tik pamatyti, nereikia net paklausti!