Gyvenimo būdas,  Išsilavinimas

Privatūs darželiai Vilniuje – kaip išsirinkt?

Pasirinkti vaikų darželį tėvams dažnai būna labai sunku. Kartais tai būna pirmas kartas, kai jie pirmą kartą patiki savo vaiko priežiūrą kitam asmeniui. Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis tinkamą privatų vaikų darželį?

Mitas manyti, kad visi privatūs darželiai yra vienodi ir kad neverta dėti daug pastangų ieškant geriausio, nes darželyje mažylis daugiausia žaidžia. Žinoma, šiame amžiuje žaidimas yra pagrindinė vaiko veikla, tačiau tai nereiškia, kad jis nieko neišmoksta. Priešingai. Laikotarpis iki 6 metų yra tas, kai vaikų protas yra plastiškiausias ir imliausias. Todėl tinkamai jį išnaudokite ir sukurkite stimuliuojančią aplinką, tokie privatūs darželiai Vilniuje gali jums užtikrinti tai ką geriausią gali gauti jūsų vaikas.

Personalas

Žinoma, darželio pagrindas yra jame dirbantys žmonės. Būtent auklėtojos sukuria atmosferą ir ryšį su vaikais. Jie yra svarbiausi, nes vaikas didžiąją dienos dalį praleidžia jų priežiūroje. Todėl verta pasidomėti, ar visi ten dirbantys žmonės yra tinkamai apmokyti dirbti su vaikais, ar jie yra empatiški ir kaip reaguoja į vaikų poreikius.

Veikla ir specialistai

Kaip atrodo darželio dienotvarkė? Ar vaikai turi laiko laisvai žaisti tarp užsiėmimų? Ar veikla įdomi ir įvairi? Kiek laiko mažyliai praleidžia lauke? Būtų gerai, jei jie išeitų į lauką kiekvieną dieną, kad ir koks būtų oras.

Be pagrindinės darželio mokymo programos, verta apsvarstyti ir užklasinę veiklą. Vis daugiau darželių siūlo anglų kalbos, SI terapijos, logopedijos, sporto užsiėmimus, pavyzdžiui, kovos menus, jogą ar plaukimą baseine.

Maitinimas

Kaip atrodo savaitės meniu? Ar maistas ruošiamas vietoje, ar jį tiekia išorės įmonė? Papildomas privalumas, ypač mažųjų turinčių alergijas ar veganų šeimų atveju gauti specialų menių.

Tik išanalizavę ir susipažinę su įvairiais darželių privalumais ir trūkumais, galėsite nuspręsti, kas geriausiai tiktų jūsų vaikui.