Kaip išmokti anglų kalbą ir nenumirti iš nuobudolio
Išsilavinimas

Kaip išmokti anglų kalbą ir nenumirti iš nuobudolio

Būtinybė išmokti anglų kalbą gali atrodyti tikras iššūkis. Pamokos, namų darbai, žodžių „kalimas“ mintinai – toks scenarijus nėra labai patrauklus. Bet juk jūs galite paversti mokymosi procesą į įdomų užsiemimą.

Užsienio kalbų mokymosi būdai gali būti labai įvairūs. Ir jei jums nepatinka spręsti bendras užduotis, pasirinkite sau kitą formatą – kryžiažodžiai, galvosūkiai, garso įrašai įdomiomis temomis, žaidimai arba juokingos situacijų komedijos. Visa tai galima rasti nemokamai.

  • BBC Learning English – resursas turi dydeli bagažą medžiagos, kaip įprastos, taip ir anglų kalba verslui. Labiausiai vertėtų atkreipti dėmesį į kategoriją „6 minute English“ (šešių minučių trumpi filmai įvairiomis temomis), Pronunciation tips (video įrašai padėdantis pagerinti tarimą) ir juokingas animacinis serialas The flatmates – kaip įdomus ir pramoginis mokymosi būdas.
  • Livemocha – bendruomenė norintiems išmokti užsienio kalbų. Mokymai vyksta formatu „Tu – man, aš – tau“, tai yra, jūs sau ieškote angliškai kalbančio partnerio, kad jums padėtų pagerinti kalbos žinias, taip pat jūs padedate kitiems savo gimtąja kalba. Ši svetainė turi ir jau išanksto paruoštas pamokas.
  • Listen to English – Learn English – o čia galite klausytis podcast’us įvairiomis temomis. Kiekvienas įrašas turi tekstus, kad būtų lengviau suvokti kalbą ir išmokti naujų žodžių.
  • Learn English British Council – dar vienas geras šaltinis mokytis anglų kalbos. Daug medžiagos, video įrašų, žaidimų, podcast,ų ir atskiras skyrius pasiruošimui IELTS.
  • Exam English – o tai yra tikras lobis tiems, kuriems reikia pasirengti tarptautiniam anglų kalbos egzaminui (IELTS, TOEFL, TOEIC ir pan.).
  • Learning English Free Online – svetainė su daugybe įvairių lygių medžiagos ir skirtingais formatais – nuo pamokų ir video įrašų, iki žaidimų ir bendravimo su kitais.
  • Twominute English – šis resursas tiems, kurie kalbų mokosi žiūrint vaizdo įrašus. Trumpos dviejų minučių pamokos – patogiai ir efektyviai. Siūlau atsisiųsti naujausius įrašus į telefoną ir žiūrėti kelionės metų. Kitas video pamokų variantas – engVid – gyvos temos ir netradicinis požiūris.
  • MySpelling – puiki anglų kalbos rašybos praktika. Tiems, kurie painioja think ir sink.

Užsienio kalbų mokymasis gali būti paverstas į įdomų užsiemimą ir laisvalaikį. Svarbiausia yra pasirinkti formatą, kuris jums tinka.