Kaip išmokti anglų kalbą ir nenumirti iš nuobudolio

Kaip išmokti anglų kalbą ir nenumirti iš nuobudolio

Būtinybė išmokti anglų kalbą gali atrodyti tikras iššūkis. Pamokos, namų darbai, žodžių „kalimas“ mintinai – toks scenarijus nėra labai patrauklus. Bet juk jūs galite paversti mokymosi procesą į įdomų užsiemimą.

Užsienio kalbų mokymosi būdai gali būti labai įvairūs. Ir jei jums nepatinka spręsti bendras užduotis, pasirinkite sau kitą formatą – kryžiažodžiai, galvosūkiai, garso įrašai įdomiomis temomis, žaidimai arba juokingos situacijų komedijos. Visa tai galima rasti nemokamai.

  • BBC Learning English – resursas turi dydeli bagažą medžiagos, kaip įprastos, taip ir anglų kalba verslui. Labiausiai vertėtų atkreipti dėmesį į kategoriją „6 minute English“ (šešių minučių trumpi filmai įvairiomis temomis), Pronunciation tips (video įrašai padėdantis pagerinti tarimą) ir juokingas animacinis serialas The flatmates – kaip įdomus ir pramoginis mokymosi būdas.
  • Livemocha – bendruomenė norintiems išmokti užsienio kalbų. Mokymai vyksta formatu „Tu – man, aš – tau“, tai yra, jūs sau ieškote angliškai kalbančio partnerio, kad jums padėtų pagerinti kalbos žinias, taip pat jūs padedate kitiems savo gimtąja kalba. Ši svetainė turi ir jau išanksto paruoštas pamokas.
  • Listen to English – Learn English – o čia galite klausytis podcast’us įvairiomis temomis. Kiekvienas įrašas turi tekstus, kad būtų lengviau suvokti kalbą ir išmokti naujų žodžių.
  • Learn English British Council – dar vienas geras šaltinis mokytis anglų kalbos. Daug medžiagos, video įrašų, žaidimų, podcast,ų ir atskiras skyrius pasiruošimui IELTS.
  • Exam English – o tai yra tikras lobis tiems, kuriems reikia pasirengti tarptautiniam anglų kalbos egzaminui (IELTS, TOEFL, TOEIC ir pan.).
  • Learning English Free Online – svetainė su daugybe įvairių lygių medžiagos ir skirtingais formatais – nuo pamokų ir video įrašų, iki žaidimų ir bendravimo su kitais.
  • Twominute English – šis resursas tiems, kurie kalbų mokosi žiūrint vaizdo įrašus. Trumpos dviejų minučių pamokos – patogiai ir efektyviai. Siūlau atsisiųsti naujausius įrašus į telefoną ir žiūrėti kelionės metų. Kitas video pamokų variantas – engVid – gyvos temos ir netradicinis požiūris.
  • MySpelling – puiki anglų kalbos rašybos praktika. Tiems, kurie painioja think ir sink.

Užsienio kalbų mokymasis gali būti paverstas į įdomų užsiemimą ir laisvalaikį. Svarbiausia yra pasirinkti formatą, kuris jums tinka.

(Perskaityta per mėnesį: 24, iš jų šiandien: 1.)

Add a Comment