Grožis,  Mada

Prancūzių patarimai apie apatinį trikotažą

Kas geriau išmano madą nei prancūzės? Visuomet stilingos, tarsi iš mados žurnalų viršelių damos gali tikrai didžiuotis išlavintu skoniu. Tad šiandien pasisemsime įkvėpimo ir pasimokysime drabužių pasirinkimo paslapčių iš pačių prancūzių – net 7 patarimai verti dėmesio.

Apatiniai būna ne tik juodi ir kūno spalvos

Nebijokite spalvotų apatinių drabužių – jie išties madingi ir dailūs, svarbu tinkamai juos suderinti su viršutiniais drabužiais, ypač jei per juos persimato liemenėlė. Pavyzdžiui, jei vilkite kiek perregimą margą tuniką, tuomet liemenėlė turėtų atkartoti vieną iš tunikos spalvų. Tačiau ji neturėtų būti ryškiausia. Apskritai liemenėlė neturi persišviesti per viršutinius rūbus, ji turi subtiliai juos papildyti.

Merginos spintoje turi būti daugiau nei 3 liemenėlės

Juoda, balta ir kūno spalvos. Arba kasdieninė, išeiginė ir seksuali. Namie, į darbą ir pas gydytoją. Priklausomai nuo amžiaus, požiūrio ir kitų ypatybių, moterys skirsto liemenėles į tam tikras kategorijas. Tai gerai, tačiau bet kokiu atveju liemenėlių spintoje turi būti daugiau nei šių kategorijų. Visgi, jas kasdien dėvime, jos dėvisi, reikia nuolat skalbti, kad netaptų bakterijų kaupykla. Su viena liemenėle patogiau dėvint klasikinį kostiumėlį, kita mielesnė romantiškam vakarui. Tad šiam seksualiam rūbeliui tikrai negailėkite dėmesio.

Liekninantys apatiniai ne tik apkūnioms

Liekninantys apatiniai turi ypatybę priglusti prie kūno neįsirėžiant į jį. Taigi net lieknutės merginos, kurios nori apsivilkti itin aptemptą suknelę, gali drąsiai ir nesigėdydamos vilktis liekninančius apatinius. Tai pavers figūrą dar vientisesne ir nuostabesne.

Chalatėlis – svarbus miegamojo atributas

Ir ne tik todėl, kad jis praktiškas ir šiltas, ir juo galima apsigobti rytais geriant kavą virtuvėje. Chalatai moterims yra ir seksualumo išraiška. Šilkinis chalatas suderintas su pižama ar naktinukais arba netgi ne šilkinis, o medvilninis – tai jaukus, vaizdas, kuris vyrams pašnibžda – moteris yra savo namuose, savo lizde ir ji jaučiasi laisvai.

Nerodykite nieko sąmoningai

Rengtis specialiai, jog persišviestų liemenėlės petnešėlė ar pro iškirptę matytųsi liemenėlės kaušelis – jokiais būdais negalima. Kas per daug atvira, tas negundo – mano prancūzės. Tačiau tai nereiškia, jog reikia susivynioti į drabužius. Numatymas, jog tam tikru kampu pasilenkus ar pasisukus, vyriškis pamatys daugiau nei tikėjosi iš pradžių – prancūzių išskirtinis bruožas. Gundyk netikėtumu. Ir mėgaukis su savimi!