Buitis,  Gyvenimo būdas

Pasirinkimo gausa parduotuvėse – galimybė įsigyti tinkamiausią produktą

Net ir minimalizmas neapsieina be daiktų. Ir mažame name jų daug. O kai užeiname į parduotuvę, kaskart labai malonu, kad yra iš ko rinktis, kad prekiautojai nepropaguoja minimalizmo pateikdami prekes. Vienas plataus asortimento pavyzdžių – Pasaulisdelne.lt, kur pirkėjai renkasi ir aromaterapijos, ir higienos, ir kitas aktualias prekes.

Kaina ir kokybė – derinys, kuris patinka kiekvienam

Nepriklausomai nuo srities, dydžio ar kainos, imponuoja du kriterijai. Jų reikšmė milžiniška, jais visuomet vadovaujamasi. Tai kaina ir kokybė. O geriausias variantas – kai šie du dalykai dera kartu, kai „kokybiška“ nereiškia „pernelyg brangu“, kai „prieinama“ yra „kokybiška“.

Žinoma, tokio aukso viduriuko gali tekti paieškoti, nes paprastai pigiausias variantas gali būti kompromisinis, o itin kokybiškas – sunkiau įperkamas. Bet atvejų esama įvairių, aukso vidurys nėra jokia utopija. Patrauklus variantas – tikėtinas, tai realybė, o ne pasaka.

Patogumas vertinamas itin palankiai

Prie minėtų aspektų pridėtinas ir patogumas.

Patogumas – kriterijus, kurį stengiasi išpildyti gamintojai ir pardavėjai. Beje, tai aktualu kalbant ne vien apie čiužinius, kurie tiesiogine prasme turi būti komfortiški, bet ir apie kitus dalykus. Jei pats apsipirkimas nestokoja patogumo, tuomet yra gerai vertinamas.

O kur šitaip gerai apsipirkti? Atsakymas – internete. Lauke žvarbu, piko metas, o taip maga apsižiūrėti, kas tinkamo siūloma parduotuvėje. Nereikia niekur važiuoti! Pakanka kompiuterio ar telefono su internetu. Apsižvalgote, išsirenkate, užsisakote – paprasti žingsniai, kurie dažniausiai yra susiję ir su priimtina kaina.

Gausa – gerai?

Pradžioje rašyta apie minimalizmą. Jo priešingybė – gausa. Turbūt sutiksite, kad gausus asortimentas nuteikia maloniai. Nesvarbu, kokio daikto ieškote, visuomet smagiau, kai nereikia spręsti, kuris iš dviejų bus tinkamesnis. Smagiau, kai variantų trys, keturi, penki…

Tad kalbant apie pirkimą akivaizdu, jog gausumas – teigiamas. Žvelgiant iš kitos pusės, pernelyg daug visko gali ir galvą apsukti. Jei tektų rinktis iš penkių šimtų kavos variantų, nebūtų itin paprasta…

Vis dėlto labiau linkstama prie nuomonės, kad platus asortimentas – galimybė išsirinkti kuo tinkamiausią produktą. Ne „gal kaip nors tiks“, ne „lyg ir nieko“, ne „ai, bus gerai“, ne „pusėtina, bet perku“, o TIKRAI TINKAMĄ.

Kas yra tinkamas? Ir koks yra tinkamas? Į šį klausimą nėra vieno atsakymo, nes daug ką lemia konkreti sritis. Tarkime, kava. Čia pritaikomas posakis, jog dėl skonio nesiginčijama. O jei kalbėtume apie automobilį? Tada žodis „tinkamumas“ įgauna visiškai kitokių atspalvių. O kai tema pasisuka prie būsto? Prie aprangos? Prie maisto papildų?..

Nepaisant konkretaus atsakymo nebuvimo, kainos ir kokybės santykis lieka numeris vienas tarp rūpimų kriterijų.

Nuo maisto papildų iki aromaterapijos prekių

O pratęsiant gausumo temą…

Nuo maisto papildų iki aromaterapijos prekių – tai rasite vienoje vietoje, Pasaulisdelne.lt. Kviečiame apsilankyti, išsirinkti ir įvertinti.