Mada

Palaidinių dėvėjimas – paprastas būdas atrodyti puikiai

Įvaizdis niekuomet nebus išbaigtas, jei jo nepapildys patogios ir dailios palaidinės moterims. Tai – drabužis, kurio paieškoms bei pasirinkimui tikrai verta skirti dėmesio ir laiko. Palaidinių įvairovė leidžia jas naudoti ir kaip pagrindą įmantresniems drabužiams, ir kaip pagrindinį stiliaus akcentą. Viskas, ko reikia – išmanyti esmines mados tendencijas, savo kūno privalumus ir pagrindinius kokybinius kriterijus.

Ką rinktis šįmet?

Artėjant rudeniui visi dizainerių namai pristato geriausius šiam sezonui skirtus drabužius. Jie atskleidžia pagrindinius mados vėjus. Šiais metais ypatingą dėmesį reikėtų skirti audiniams ir spalvoms. Tendencijas atspindinti moteriška palaidinė – tai bet kurio stiliaus viršūnė, atskleidžianti gebėjimą visuomet atrodyti šiuolaikiškai.

Antrojoje metų pusėje verta pasidairyti palaidinių, pasiūtų iš tvirtų, natūralių medžiagų. Tam puikiai tinka medvilnė, flanelė, tvidas, šilkas. Verta atkreipti dėmesį į palaidines su nėriniais – tai taip pat madingas derinys. Žiemiškoms palaidinėms siūti tinka ir vilna, o prabangos įspūdį suformuoja aksomas.

Šie audiniai gali būti vienspalviai arba marginti skirtingais motyvais. Norinčioms vienspalvių variantų, reikėtų pasidairyti mėlynos, bordo, žalios, fuksijos, žemės spalvų drabužių. Bohemiškumo įspūdį sukurs etnografiniai ir augaliniai motyvai, žaismingumo – languoti, geometriniais raštais puošti audiniai. Tokius drabužius lengva pritaikyti kiekvienai progai.

Raktai – individualus stilius ir kūno formos

Tam, kad įvaizdis būtų patrauklus ir harmoningas, prieš dairantis naujo drabužio reikėtų įvertinti spintos turinį. Verta atkreipti dėmesį ir į dažniausiai naudojamas rankines, avimus batus, kitus aksesuarus. Juk gero stiliaus raktas – vientisumas, harmonija. Tai svarbu net ir renkantis palaidines nėščiosioms.

Žinoma, tokie kriterijai lengvai suderinami su mada. Pavyzdžiui, šiais metais stilistai ypač ragina išmėginti palaidines atvirais pečiais. Kol orai dar lepina saulės šiluma, tokie drabužiai atrodo itin madingai. Atviri pečiai puikiai atrodo tiek dieną, tiek vakare – viskas priklauso nuo bendro drabužių derinio.

Atvėsus orams verta dažniau rinktis palaidines aukštu kaklu. Golfai tinkami kaip apatiniai drabužiai – pavyzdžiui, jais galima vilkėti po megztukais, švarkais ar net trumparankove suknele. Tačiau aukšta apykaklė puikiai atrodo ir nepridengta kitais drabužiais. Tokių palaidinių koziris – derėjimas ir prie kostiuminių kelnių, ir prie griežto kirpimo ar vasariškai ilgo sijono, ir prie laisvalaikiui skirtų džinsų.

Ypač madingi susiaučiami palaidinių modeliai. Jie itin tinka toms, kurios nori pabrėžti liemens liniją, negali didžiuotis ryškia talija ir nori figūrai suteikti proporcingumo. Jei labiau norėtųsi akcentuoti siaurus pečius, tuomet tiks viršuje nėriniuota palaidinė. Jei dailiausia kūno vieta – klubai, juos galima palepinti dėmesiu pasirinkus palaidinę su kontrastingai šviesia apatine dalimi. Taigi, drabužio pasirinkimas pagal figūrą tikrai suderinamas su stipriausiais šių metų mados vėjais ir individualaus stiliaus gairėmis.

Kokybės paieškos

Niekam nesinori įsigyti drabužio, tinkamo vilkėti vos kelis kartus. Tačiau nemaža dalis dabartinių tekstilės gaminių atrodo puikiai tik iki skalbimo. Išvengti brangaus, tačiau neilgaamžio pirkinio galima iš anksto įvertinus jo kokybę. Tai svarbu ne tik besirenkančioms palaidines atvira nugara, bet ir visoms kitoms nepriekaištingos išvaizdos norinčioms moterims.

Visų pirma reikėtų atrasti patikimas prekybos vietas. Internete jų tikrai nemažai. Puikią reputaciją atskleidžia ne tik oficialūs leidimai, sertifikatai ir padėkos. Daug dalykų atskleisti gali paprasčiausi klientų atsiliepimai. Žinoma, jų reikėtų ieškoti ne oficialiame parduotuvės puslapyje, kur jie sumaniai atrenkami ir redaguojami. Patikimoje vietoje surasta moteriška palaidinė – geras gaminio kokybės garantas.

Perkant internete svarbu pasidomėti tiksliais drabužio matmenimis. Dėmesio vertas rankovių ir bendras ilgis, apimtis ties krūtine ir klubais, pečių plotis. Kūno linkius atitinkantys palaidinės moterims matmenys leis džiaugtis ne tik kokybišku, bet ir idealiai tinkančiu drabužiu. Tuomet ir įvaizdis bus nepriekaištingas.