Grožis,  Mada

Kaklo papuošalai? Kaip išsirinkti tinkamus?

Papuošalai dėvimi nuo seno pabrėžti savo išvaizdą ir paįvairinti savo stilių. Taip jau yra nuo senų senovės. Dar akmens amžiuje randame papuošalų, kuriais puošdavosi moterys ir vyrai. Tad tai kilę iš senovės. Anksčiau jie buvo gaminami iš akmens, medienos, metalo ir pan. O dabar pasirinkimas kur kas didesnis – galime pasirinkti ir bižuterinius kaklo papuošalus ir deimantus, auksą ar sidabrą. Asortimentas tikrai labai stipriai išaugo.

Kaklo papuošalai gaminami įvairių dydžių, formų. Kai toks gausus pasirinkimas reikia rasti kas tinka būtent jums. Tai sunkus darbas jei nesi atradusi savo stiliaus akcentų.

Papuošalai kaip ir mūsų dėvimi drabužiai gali pabrėžti netobulumus arba juos panaikinti. Jei esate nedidelio ūgio ir smulkesnio sudėjimo visada ir tik visada rinkitės ilgus karolius. Tai vizualiai padės atrodyti aukštesnei nei esate iš tiesų. Jei esate aukštesnio ūgio rinkitės trumpesnius karolius, sidabrinės grandinėles. Tai padės sumažinti jūsų ūgi ir vizualiai paslėps netobulumus.

Jei esate stambesnio kūno sudėjimo jums puikiai tiks koljė, jis sumažins jūsų dydį ir padės atrodyti puikiai ir pasitikinčiai. Taip pat labai masyvūs papuošalai kaklui leis atkreipti dėmesį į juos, o ne į jūsų sudėjimą. Todėl tai puikus patarimas atkreipti dėmesį nuo savo figūros.

Visada žiūrėkite savo figūros ir stenkitės priderinti.  Tai labai svarbu ir jūsų stiliui ir kaip atrodysite, ar pasitikėsite savimi. Nes viskas ir priklauso nuo derinimo. Ką su kuo ir kaip suderinsite priklausys jūsų stilius ir aplinkinių nuomonė. O suderintas stilius su tuo kas jums tinka vienas svarbiausių dalykų moteriai. Tai tikrai svarbi informacija, todėl nepamirškite ir domėkitės tuo, sekite madas ir tikrai viskas pavyks. Anksčiau ar vėliau.

Renkantis kaklo papuošalus visada atkreipkite dėmesį į kaklo formą ir kokia ji. Tai padės jums išvengti nesusipratimų ir išsirinkti tinkamus papuošalus. Jei kaklas ilgas jums tiks trumpesni papuošalai, nes padės paslėpti kaklo ilgį. Jei trumpesnis reiktų dėvėti trumpesnius kaklo papuošalus, kad kaklo dar labiau nepailginti.

Jei rinksitės kitus papuošalus irgi reiktų pasižiūrėti kokie jums gali tikti. Prie mažų formų netiks labai masyvūs papuošalai, o prie didelių netiks ir maži. Todėl visada reikia domėtis ir klausti konsultantų kad jums padėtų išsirinkti pagal kūno sudėjimą.

Ką dar noriu jums pasakyti? Svarbu kad papuošalai jums patiktų ir tiktų. Ir jūs norėtumėte jais puoštis ir dabintis. Kad jie būtų mieli ir svarbūs jums tik tada jausitės pasitikinčiai ir stilingai.