Mada

Kaip kasdien pasirūpinti savo tobulu įvaizdžiu

Kai daugumai iš mūsų kasdien tenka balansuoti tarp darbo, šeimos ir laiko sau – kiekvieną dieną suformuoti pritrenkiantį ir stilingą įvaizdį kartais gali atrodyti pernelyg sudėtinga ar netgi visiškai neįmanoma. Laimei, tai nėra tiesa! Todėl siekdamos, kad jūsų kasdienio stiliaus formavimas nuo šiol būtų gerokai paprastesnis ir malonesnis procesas, pateikiame ne vieną naudingą stiliaus patarimą.

Planuokite iš anksto

Nors mes niekuomet negalime numatyti absoliučiai visko, tikrai neturėtume leisti, kad kiekvienas rytas mums keltų labai didelį galvos skausmą. Lygiai taip pat, kaip jūs planuojate tai, ką valgysite rytoj ar poryt, turėtumėte planuoti ir tai, ką ruošiatės dėvėti kitą dieną. Tai sutaupys jums gerokai daugiau laiko ir padės išvengti didelio streso, kuris kyla tuomet, kai vos spėjame išsiruošti į darbą.

Ieškokite įkvėpimo

Naudinga ne tik domėtis šiuolaikinėmis mados tendencijomis, tačiau taip pat atrasti sektinas moteris, kurių stilius ir skonis atitinka jūsiškį. Įvairių sektinų pavyzdžių šiandien galite labai lengvai atrasti tokiuose socialiniuose tinkluose kaip „Instagram“, „Facebook“ ar „Pinterest“. Suradusios tikras mados divas jūs galėsite pasisemti įkvėpimo ir atrasti stiliaus sprendimus, kuriuos pritaikytumėte ir formuodamos savąjį stilių.

Jei abejojate – apsirenkite daugiau

Jei jūs kartais susiduriate su situacijomis, kuomet nesate tikros, ką turėtumėte apsirengti, pagalvokite apie tai, kur vyksite ir kas jus matys. Jei abejojate, ar apsirengti mažiau, ar visgi daugiau – rinkitės apsirengti daugiau. Tai leis jums lengviau prisitaikyti prie besikeičiančių situacijų.

Visuomet naudokite aksesuarus

Jei formuojate savo stilių, kaskart pasirinkite bent vieną aksesuarą – tai gali būti tiek išraiškingas kaklo vėrinys, tiek ir originali moteriška odinė rankinė. Solidžiai atrodantis aksesuaras gali akimirksniu pakeisti jūsų įvaizdį, suteikiant jam daugiau žavesio, originalumo ir stiliaus. Todėl niekuomet neturėtumėte kliautis vien tik drabužiais ar avalyne – aksesuarai kiekvieno įvaizdžio atveju vaidina labai svarbų vaidmenį.

Sukurkite „kapsulinę spintą“

Jei domitės mada, neabejotinai buvote girdėjusios ir apie tai, kas yra vadinama „kapsuline spinta“. Tai galėtumėte suprasti kaip drabužių spintą, kurioje yra tarpusavyje labai lengvai suderinami drabužiai ir aksesuarai. Jei investuosite į klasikinius stiliaus sprendimus, jie taps ilgaamžiais ir padedančiais jums kasdien išvengti didelio galvos skausmo. Tuo tarpu, jei drabužių spintoje bus daug išskirtinai atrodančių, tačiau visiškai tarpusavyje nederančių stiliaus detalių, įvaizdžio formavimas gali tapti gerokai sudėtingesnis procesas.

Turėkite bent vieną išskirtinę detalę

Kiekviena iš mūsų kartas nuo karto norime (ir turime) suformuoti aiktelėti iš nuostabos aplinkinius priverčiantį įvaizdį. Todėl labai naudinga ir svarbu turėti bent vieną išskirtinę stiliaus detalę. Tai gali būti tiek ryškūs ilgaauliai batai, tiek ir vintažinė suknelė ar moteriška rankinė, pasiūta žinomo dizainerio. Jei savo arsenale turėsite bent vieną išskirtinę detalę, prireikus galėsite suformuoti priblokšti padedantį įvaizdį.

Žinokite savo kūno formą

Ar žinote, kokia yra auksinė taisyklė, kurios nevalia pamiršti nei vienai iš mūsų? Pirmiausia pasirinkti drabužiai turi atitikti jūsų kūno linijas. Todėl labai svarbu „susipažinti“ ir su savo kūno forma. Skirtinga kūno forma nulemia ir skirtingus stiliaus pasirinkimus. Tai, kas puikiai tinka kriaušės formos figūrai, gali visiškai netikti moteriai, turinčiai plačius pečius. Todėl jūsų drabužių spintoje vietą turėtų užimti būtent tokie drabužiai, kurie atitinka jūsų kūno formą. Tai leis ne tik lengviau suformuoti savo įvaizdį, tačiau taip pat jums padės jaustis labai komfortiškai ir labiau pasitikėti savo jėgomis.

Daugiau originalių stiliaus sprendimų ieškokite šiame tinklalapyje.