Mada

Skirtingi stiliaus deriniai su spalvotomis pėdkelnėmis

Kokios pėdkelnės pačios stilingiausios? Atsakymą žino kiekvienas stilistas – tokių pėdkelnių tiesiog nėra. Kaip tai nėra, argi ne keista? Iš tiesų – pėdkelnės visos panašios, o kur kas svarbiau yra, kaip jūs patys jas suderinate. Tad stilinga arba ne gali būti tik jau jūsų pėdkelnių pasirinkimas, kaip jūs norėtumėte jas dėvėti. Štai keletas pasiūlymų, kaip įvairios skirtingos pėdkelnės internetu galėtų atrodyti su skirtingu garderobu.

Baltos pėdkelnės

Pastaruoju metu, kur tik pažvelgsi, visur matysi sendintą, senovinį ir vadinamąjį vintage stilių. Aprangoje tai taip pat persiduoda tam tikromis detalėmis. Viena jų – tai pėdkelnės internetu, kurios yra baltos spalvos, ir derinamos būtent su senovinio stiliaus drabužiais. Kas tai per drabužiai? Galbūt galvojate. Ir jūsų klausimas tikrai ne pro šalį skrieja. Iš tiesų, baltos spalvos pėdkelnes galima mūvėti prie senovinių mėlynų, sodrios žalios ar vyno raudonos spalvos suknelės, puoštos segėmis, karoliais. Prie visų senovinio stiliaus drabužių puikiai dera baltos pėdkelnės. Tiesa, po to jau ir batukai turėtų būti sandalų ar kitokių tipo. Taigi, dėl to ir pėdkelnės pigiau gali būti įvairios skirtingos. Jeigu norite spalvotų, bus gerai sportiniai bateliai, kurie dabar tokie madingi. Tačiau, jeigu planuojate išlaikyti tą senovinį vintage įvaizdį, prie baltų pėdkelnių sportiniai bateliai derės tikrai prastai.

Spalvotos pėdkelnės

Su spalvotomis pėdkelnėmis yra daug įvairių variacijų. Jos nėra išskirtinis aksesuaras, tačiau su jomis galima apsirengti tikrai labai gražiai, jeigu tik to nori. Todėl spalvotos pėdkelnės pigiau nekainuoja, bet reikia jas mokėti priderinti. Gerai priderinus gali jos ir gražiai atrodyti. Taigi, tiek tų žinių apie spalvotas pėdkelnes.

Spalvų derinimas yra ir menas, ir meistrystė. Jeigu norite, kad kažkokios spalvos gerai atrodytų drauge, gali tekti kaip reikiant dėl to pasistengti. Arba tiesiog internete pažiūrėti tarpusavyje derančių spalvų šablonus. Apskritai spalvos yra derinamos per priešybių principą, priešingos spalvos visada sukelia didžiausią kontrastą ir atrodo gerai. Todėl, jeigu norite atrodyti tikrai pastebimai, jums reikėtų mūvėti kokias nors labai ryškios spalvos kojines, pavyzdžiui, raudonas, ir derinti su tarkime žaliu sijonu.

Jeigu imsite spalvotas margas kojines, tai derinkite jas prie vienspalvių drabužių. Jeigu drabužiai yra margi, labiau tiks spalvotos pėdkelnės. Jeigu marguose drabužiuose dominuoja, pavyzdžiui, violetinė spalva, o margumų yra geltonų, tai kurios spalvos pėdkelnes rinktis? Gali būti, kad apie tai pagalvosite. Tada reikėtų rinktis tą spalvą, kuri nedominuoja, kitaip tariant, kurios yra mažiau. Taigi, taip ir pasirenkamos spalvos ir pagal tai gali žinoti, kuri tiks labiau. Jeigu drabužiai bus pastelinės spalvos, tai ir pėdkelnės tegul būna nugesintos, švelnios pastelinės spalvos. Ir atvirkščiai – prie skaisčios, ryškios spalvos tiks į porą tokio paties sodrumo stipri spalva.

Kompresines pėdkelnės

Kai kurioms moterims būtinos kompresines pėdkelnės. Jos išsiskiria savo gydomosiomis savybėmis. Nes su tokiomis pėdkelnėmis gerėja kraujotaka, kuri tampa tikru prakeiksmu daugybei moterų, turinčių nuolat tinstančias storas kojas. Visgi, kadangi kompresines kojines dažniausiai labai apspaudžia visą koją, tai jų ir elastingumas yra ribotas. Kojinės funkcija yra taip suspausti kraujagysles, kad kraujas pasiskirstytų po lygiai. Tačiau ties pėda, ties lenkimo linija jos neatrodo taip gražiai. Dėl to su tokiomis pėdkelnėmis geriau avėti ilgesniu aulu batus, kaip sakant, aulinukus. Nors tai gali būti net ir kokie nors stilingi guminiai botai.