Poroms

Nenoriu vaikų. Kaip tai pasakyti kitiems?

Šiais laikais vaikų klausimas daugeliui moterų yra labai jautrus. Kol vienos dažniausiai džiaugiasi, kad gali tapti mamomis taip tarsi tam tikra prasme suteikti savo gyvenimui prasmę, tuo tarpu kitos moterys teigia, kad motinystė nėra jų pašaukimas. Žinoma, šiais laikais kiekviena gali pasirinkti tokį gyvenimo kelią, kuris jai atrodo tinkamiausias ir tai yra nuostabu, kadangi reikia gyventi taip, kaip jums atrodo tinkamiausia.

Kodėl moterys nori vaikų?

Nėra vienareikšmiško atsakymo, kodėl moterys nori vaikų. Lygiai taip pat nėra ir vieno atsakymo – kodėl jos jų nenori. Paprasčiausiai tai lemia labai daug priežasčių. Visgi, galima sutikti, kad tiek norėjimas, tiek nenorėjimas yra savanaudiškas, tad svarbiausia daryti tai, kas jums labiausiai tinka. Galiausiai, tam tikros prievolės, kurios anksčiau atrodė būtinybes – šiuo metu nėra tokios griežtos, tad pasinaudoti tokia situacija gyventi taip, kaip norisi – būtinai reikia.

Kokie Jūsų poreikiai?

Pokalbiai su kitais, kurie dažniausiai labai primygtinai teigia, kad vaikai yra didžiausias gyvenimo džiaugsmas, bus kur kas paprastesni, jeigu tiksliai paskaitykite, kodėl vaikų nenorite. Dažniausiai super mamytės labai nesupranta tų moterų, kurios teigia, kad vaikai keičia gyvenimus, kuris galbūt Jums patinka, koks yra.

Tokiu atveju visada geriausia turėti argumentus, kurie gali padėti atremti net ir pačias aršiausia diskusijas. Žinoma, nesinori gaišti savo laiko, tačiau patikėkite – bus lengviau apie tai kalbėti.

Daugiau savianalizės

Tiesa, dažniausiai apie poreikį neturėti vaikų kalba jaunos merginos, kurios galvoja, kad gyvenimas čia ir dabar turint kuo daugiau laisvės  – vienas malonumas. Vyresnio amžiaus moterys jau pradeda galvoti kitaip ir tokiu atveju vaikai joms tampa reikalingi.

Taigi, siūlome daugiau dėmesio skirti sau ir tuo pačiu apgalvoti, ar vaikų gyvenime tikrai nenorėsite. Tiesiog pasiekus tam tikrą amžiaus riba paprasčiausiai geli nepavykti jų susilaukti, o tokiu atveju nelieka nieko kito, kaip tik pasidomėti kitomis alternatyvomis.

Bet kuriuo atveju – Jūsų sprendimas yra geras, kadangi jis yra toks, koks Jums labiausiai tinka.

Šaltinis: Apie laiką, laimę ir… jausmus