Mada,  Poroms

Vestuviniai žiedai: į ką būtina atkreipti dėmesį?

Planuojant gražiausią savo gyvenimo šventę – vestuves – sudaromas labai ilgas darbų sąrašas. Vienas iš svarbiausių darbų – išsirinkti meilės simbolius, t. y. vestuvinius žiedus. Ne paslaptis, kad ši užduotis – ne iš lengvųjų. Juk tai nebus tiesiog paprastas žiedas Jūsų papuošalų dėžutėje!

Įprasta manyti, kad moters ir vyro žiedai turi būti vienodi, bet šiais laikais poros vis dažniau nori pabrėžti savo individualumą ir todėl juos pasirenka skirtingus.

Gaminami individualiai

Juvelyrika – menas, kuriame nėra taisyklių. Kiekviena įsimylėjėlių pora turi įsivaizdavimą apie savo vestuvinius žiedus, tačiau pasitaiko, jog tai ko nori klientai, ne visada jiems tinka. Būtent todėl, atvykę ir pasikonsultavę su savo srities profesionalais, pasidaro aiški vizija ir žiedų vaizdas, kuris neretai kardinaliai pasikeičia su jaunųjų pirminiais įsivaizdavimais.

Rankų darbo žiedai (vestuviniai ir ne tik) kuriami su itin dideliu kruopštumu, tad yra itin unikalūs, pritaikomi kiekvieno kliento poreikiams. Toks gaminys darnaus metų metus ir galės būti perduodamas iš kartos į kartą, kaip šeimos relikvija.

Naujiena – kelių dalių žiedai

Ekspertai pataria, kad neverta investuoti į tokius žiedus, kurie bus madingi tik 1-2 sezonus, todėl rinkitės tai, kas neatsibos Jums patiems ir bus artima širdžiai. Kiekvienam klasikiniam žiedui galima suteikti modernumo prieskonį, kad šiais, sparčiai besikeičiančiais, laikais papuošalai atrodytų tinkami.

Juvelyrų teigimu, šiais laikais vienas pagrindinių patarimų – gamintis kelių dalių žiedus: moteriai galima pasiūlyti sužadėtuvių žiedo įrėminimą ir šalia briliantinę juostelę, vyriškam žiedui galima naudoti kelių skirtingų faktūrų žiedus. Tokiu būdu galėsite susikurti kelis derinius ir juos kaitalioti. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad galima rinktis tai, kas madinga amžinai – klasiką!

Iš kokio metalo pagaminti žiedai labiausiai tinka Jums?

Auksas. Jis padeda siekti užsibrėžto tikslo ir įgyvendinti materialinius troškimus. Taip pat šis metalas tvirtina sąjungą ir draugystę. Auksiniai papuošalai netinka godiems žmonėms – yra tikimybė, jog jie juos paprasčiausiai greitai pames.

Platina. Labai brangus, stiprus ir paslaptingas metalas. Su juo tobulai dera deimantai. Papuošalus iš šio metalo renkasi tvirtos ir lyderiaujančios asmenybės.

Ar dėti brangakmenį į vestuvinį žiedą?

Brangakmeniai ir akmenys turi magiškų ir paslaptingų galių. Tinkamai parinkti papuošalai skleidžia subtilią gerąją energiją, šildo, gerina savijautą, kelia nuotaiką ir stiprina jausmus!

Todėl jei svarstote į vestuvinį žiedą inkrustuoti brangakmenį, moterims rekomenduojama apgalvoti, ar šį žiedą norės nešioti kartu su sužadėtuvių, ar atskirai. Jei atsakymas – kartu, tuomet svarbu suderinti juos taip, kad vienas žiedas neužgožtų kito. Norint išskirtinio žiedo, tiek moteriai, tiek vyrui, reikia atsižvelgti į savo gyvenimo būdą – žiedas neturėtų kliudyti kasdienėje veikloje.

Tiesa, niekada neprašausite pasirinkę briliantus. Jie tinka visiems, su visomis aukso spalvomis ir žėri hipnotizuojančiai. Jei norisi spalvotų brangakmenių, reikia apsvarstyti ar jie neatsibos, taip pat siūlome neviršyti trijų spalvų derinio.