Buitis

Ką turėtumėte žinoti apie melanino kempinėles?

Melamino kempinėlės – tai viena iš valymo priemonių, pastaruoju metu labai išpopuliarėjusi Lietuvoje. Kur to populiarumo priežastys? Ogi labai paprasta – tai gana pigi valymo priemonė, kuri greitai išvalo nešvarumus nuo įvairiausių paviršių. Žinoma, nuo paviršiaus užterštumo ir ploto  labai priklauso,  kiek tokių kempinėlių jums prireiks. Jei jūs nuolat prižiūrite savo daiktus, baldus, kriaukles, plyteles, net batus  ar kitus daiktų paviršius, tai jums nereikės didelio kiekio kempinėlių – visus nešvarumus pašalinsite greitai ir lengvai. Jeigu paviršius grublėtas ir nešvarumai įsiskverbę giliau, prireiks daugiau kantrybės ir, žinoma, didesnio kiekio melamino kempinėlių.  Žmonės, išbandę šią valymo priemonę, paprastai džiaugiasi patogiu ir gana greitu nešvarumų šalinimo būdu.

Melamino kempinėles naudoti labai paprasta: tereikia sudrėkinti vandeniu ir patrinti purviną ar užterštą vietą. Svarbiausia, kad nereikia jokių papildomų valiklių ar cheminių medžiagų nešvarumams nuo įvairiausių paviršių pašalinti.  Be to, šitoks valymo būdas yra ekologiškas, nes melamino kempinėlės pačios savaime suyra. Taigi, jūs trinate kempinėle nešvarų paviršių, melamino kempinėlė sugeria nešvarumus ir po to pati suyra. Švaru, paprasta ir greita. Kadangi kempinėlės pagamintos iš kokybiško melamino, jos yra minkštos ir nebraižo paviršių. Valant didesnį plotą arba smarkiai užterštą nešvarumais paviršių, melamino kempinėlė tiesiog sudyla rankose. Po valymo melamine kempinėlėmis reikia drėgna šluoste nušluostyti nuvalytą paviršių, kad pašalintumėte melamino mikrolikučius.

Išradingos šeimininkės, įvertinę melamino kempinėlių naudą, randa vis daugiau variantų, ką galima valyti melamino kempinėlėmis. Iš pradžių šios kempinėlės buvo nepakeičiamos virtuvėje, nes padėdavo pašalinti nešvarumus nuo stalviršių ir pavykdavo atsikratyti nemalonaus kvapo. Vėliau pastebėta, kad melamino kempinėlės tinka ir kitiems paviršiams: puikiai pašalina kalkių dėmes, valo keramiką, plyteles, nuo sienų pašalina pieštukų ar flomasterių žymes, odinius paviršius, stiklą… Taigi jas galima taikyti visur buityje – tiek virtuvėje, tiek vonios kambaryje, svetainėje ar vaikų kambaryje, poilsio zonoje ar miegamajame. Vyrai, pamatę melamino kempinėlių naudą ir efektyvumą, ėmė jas naudoti ir automobilių salonų priežiūrai. Taigi, melamino kempinėlių populiarumas sparčiai auga, nes be papildomų valymo priemonių, be jokių papildomų chemikalų greitai ir lengvai išgaunamas švaros ir tvarkos pojūtis.

Plačiau: https://melaminokempineles.lthttps://melaminokempineles.lt