Grožis,  Mada

Moteriško laikrodžio įsigijimo vadovas: kaip pasirinkti tinkamiausią laikrodžio modelį

Aksesuarai yra tai, kas kiekvienos moters stilių gali pavesti išskirtiniu ir unikaliu. Būtent todėl moterys yra linkusios praleisti valandų valandas renkantis net ir pačias smulkiausias detales, geriausiai derančias prie jų pasirinktų drabužių ir avalynės. Kokybiški ir madingi moteriški laikrodžiai nėra išimtis. Tinkamai pasirinktas moteriškas laikrodis suteikia daug daugiau žavesio, spindesio ir pasitikėjimo savimi. Tai aksesuaras, kurį daugelis įvaizdžio profesionalų įvardija kaip vieną iš svarbiausių ir reikšmingiausių. Ne veltui pasaulinio lygio laikrodžių gamintojai metai iš metų stengiasi rinkai pristatyti moteriškus laikrodžius, kurie pasižymėtų labai plačiu skirtingų dizainų ir modelių asortimentu. Todėl jei šiuo metu dairotės naujo moteriško laikrodžio, nepraleiskite progos pasinaudoti šiais keliais https://www.bukimstilingi.lt/ pateikiamais patarimais.

Patarimas Nr.1: Jums tinkamiausio moteriško laikrodžio mechanizmas

Yra labai daug skirtingų laikrodžių mechanizmų: automatinis, japoniškas kvarcinis, šveicariškas kvarcinis, Miyota 2035, kvarcinis ir kt. Tačiau dažniausiai moteriški laikrodžiai būna automatiniai ir kvarciniai. Trumpiau tariant, jie yra vieni iš populiariausių. Pastarieji yra kur kas praktiškesni, patikimesni, pasižymintys palankesne kaina ir lengvesne priežiūra.

Patarimas Nr.2: Moteriško laikrodžio modelis ir dizainas

Moteriško laikrodžio modelio ir dizaino pasirinkimas yra labai svarbus veiksnys, kuris turi tiesioginės įtakos bendram jūsų įvaizdžiui. Be to, laikrodžio forma dar nėra viskas, į ką turėtumėte atsižvelgti. Ne ką mažiau svarbus ir laikrodžio dydis, t.y. ciferblato skersmuo ir apyrankės arba dirželio dydis. Dabartinėje rinkoje yra labai daug skirtingų laikrodžių modelių, kurie pasižymi įvairiais dizainais. Tai gerokai padidina pasirinkimo laisvę.

Taip pat moteriško laikrodžio modelis turėtų tiesiogiai sietis su jūsų kasdiene veikla. Jei jūsų kasdienė veikla yra tiesiogiai susijusi su dideliu aktyvumo lygiu ir sportu, akivaizdu, kad turėtumėte pasirinkti sportinio modelio laikrodį. Tuo tarpu, jei jūsų stilius yra labai formalus ir jam reikia daugiau elegancijos, rinkitės prabangesnio modelio moterišką laikrodį.

Patarimas Nr.3: Medžiaga, iš kurios yra pagamintas moteriškas laikrodis

Kiekvienas laikrodžio modelis yra labai skirtingas – skiriasi ne tik jo veikimo mechanizmas, modelis ir dizainas, tačiau taip pat ir gamyboje naudotos medžiagos. Vieni laikrodžiai yra gaminami iš metalų lydinio, kiti iš keramikos, nerūdijančio plieno, plastiko, žalvario ar netgi silikono. Todėl jokiu būdu nepamirškite įvertinti medžiagos, iš kurios yra pagamintas jus dominantis moteriškas laikrodis.

Patarimas Nr.4: Apyrankė arba dirželis

Būtina nuspręsti, ar jūsų naujasis moteriškas laikrodis bus su apyranke, ar su dirželiu. Nuo to labai tiesiogiai priklauso ir moteriško laikrodžio stilius. Dažniausiai laikrodžių apyrankės būna tapataus stiliaus ciferblatui. Tuo tarpu moteriškų laikrodžių su dirželiais ciferblatai skiriasi. Kaip bebūtų, kiekvienas skirtingas laikrodžio modelis yra skirtas skirtingam įvaizdžiui, todėl atsižvelgdamos į savo kasdienį stilių – nuspręskite, kuris pasirinkimas jums būtų tinkamiausias.

Patarimas Nr.5: Pasirinktas moteriškas laikrodis turėtų atimti žadą

Moteriškas laikrodis, kurį pasirinksite, turi tikrąja to žodžio prasme atimti žadą. Jis turėtų būti būtent toks, kurį pamačius būtų galima ištarti nesuvaidintą „VAU!”. Todėl jei norite neprašauti pro šalį, nepraleiskite progos peržiūrėti tokių puikiai visame pasaulyje žinomų gamintojų kaip GUESS, CLUSE, CK, DANIEL WELLINGTON, TIMEX, TISSOT, GC ir kt. moteriškų laikrodžių modelius.