Naudinga

Astos Valentaitės grožio paslaptys su vandeniu „Birutė”

„Reklamos dėka visuomenėje paplitusi nuomonė, kad jei, pavyzdžiui, kažkas nutinka odai, reikia iškart griebtis kremo. Norint gražių plaukų – pirkti naują šampūną. O jei stinga energijos, skauda galvą – vitaminų ir vaistų. O juk išties viskas, ypač grožis ir gera savijauta, prasideda viduje. Nuo jaunystės man buvo svarbu, kaip aš atrodysiu ne tik šią akimirką, bet po 10 ar net 15 metų. Todėl makiažas visada buvo tik trumpalaikė priemonė ar stiliaus detalė. Norėjau puoselėti savo grožį ir užkirsti kelią blogai savijautai. Daugybę ligų galime „išgydyti” joms dar net neprasidėjus, svarbiausia gerti daug kokybiško vandens!”, – sako modelis bei stilistė Asta Valentaitė. 

Asta Valentaitė – daugelio moterų ir vyrų mūza. „Birutės” komanda visad žavėjosi Astos atrasta grožio bei jaunatviškos išvaizdos formule. Ji turi puikų mados pojūtį bei nuolat rūpinasi savimi. Žinome, kad ji ne tik Birutės fanė, bet viena pagrindinių Astos grožio ir geros savijautos taisyklių – kasdien išgerti 3-5 litrus vandens. Negalime net įsivaizduoti kito žmogaus tobuliau tinkančio naująjai „Birutės” kampanijai – „Vanduo tavo grožiui”. „Birutė” padeda puoselėti grožį, bundantį iš vidaus, ir siekia įkvėpti kiekvieną nepamiršti rūpintis savimi ir savo didžiausiu turtu bei kasdieniniu palydovu – kūnu. 

„Birutė” ir Asta taip pat skatina atkreipti dėmesį į geriamojo vandens kokybę. Vanduo „Birutė“ kupinas organizmui gyvybiškai svarbių natūraliai gamtoje susiformavusių elektrolitų. Jie padeda greičiau išnešioti ir pasisavinti maisto medžiagas bei skatina hidraciją ląstelių lygmenyje. Tai reiškia, kad geriant natūraliais elektrolitais turtingą vandenį „Birutė”, mūsų kūnas daug geriau įsisaviną net patį vandenį. O tai ypač gera žinia tiems, kurie neišgeria pakankamo kiekio vandens kasdien ar tiesiog jo nemėgsta. 

Vanduo „Birutė“ – nepaliestas žmogaus, nes yra išpilstomas tiesiai iš natūralaus gręžinio be jokio sąlyčio su išorės aplinka. O aplink „Birutės” šaltinį esančios teritorijos yra itin griežtai ir patikimai saugomos nuo bet kokios taršos. Vanduo išgaunamas valstybės saugomame 25 tūkst. hektarų ploto Nemuno kilpų regioniniame parke Birštone. Taip užtikrinama, kad jis kupinas organizmui gyvybiškai svarbių natūraliai gamtoje susiformavusių elektrolitų bei mineralų.

Jau nuo 1924 „Birštono Mineraliniai Vandenys” garsėja savo kokybe bei unikaliomis savybėmis. Šiandien vanduo atitinka visus aukščiausius ES reikalavimus, teritorijoje buvo atlikta begalė tyrimų, vanduo taip pat yra dažnai testuojamas norint užtikrinti aukščiausią kokybę.

Pranešimą paskelbė: Deiminta Noreikienė, UAB „Birštono mineraliniai vandenys” ir KO