Grožis

Naudingi patarimai bandančioms nesuklysti derinant papuošalus

Kaip pasirinkti stilingus juvelyrinius dirbinius, kurie galėtų kuo puikiausiai papildyti jūsų įvaizdį? Ir kaip užtikrinti, kad jūsų juvelyrinių dirbinių kolekcija visuomet būtų optimali ir padedanti kasdien veiksmingai prisidėti prie jūsų stiliaus kūrimo? Atsakymai į šiuos klausimus anaiptol ne visuomet būna akivaizdūs, todėl sudarėme jums keleto naudingų patarimų sąrašą, kurie jums padės lengviau pasirinkti juvelyrinius dirbinius ir juos suderinti su savo įvaizdžiu.

Sluoksniuokite savo papuošalus

Ar esate girdėjusios apie žiedų, kaklo papuošalų ar apyrankių sluoksniavimą? Tai yra ne tik labai smagus, tačiau ir ypatingai originalus bei veiksmingas stiliaus sprendimas. Žinoma, jei niekuomet iki šiol jums nebuvo tekę to daryti, šiuo metu galite jaustis patekusios į pakankamai keblią padėtį ir nė nenumanyti, kaip turėtumėte visą tai tinkamai atlikti. Tačiau viskas tikrai nėra taip sudėtinga, kaip iš pirmo žvilgsnio galėjo pasirodyti.

Jei leisite sau eksperimentuoti ir suteiksite daugiau laisvės, norimą rezultatą pasiekti jums bus kur kas lengviau. Taip pat nepamirškite, kad sluoksniuodamos papuošalus jūs galite tarpusavyje maišyti labai kontrastingų spalvų, tekstūrų, ilgių ir formų papuošalus, todėl suklysti būtų pernelyg sudėtinga. Šiuo atveju vertėtų atkreipti dėmesį tik į kelias svarbias taisykles. Visų pirma, jei imatės sluoksniuoti juvelyrinius dirbinius, vienu metu rinkitės tik vienos konkrečios rūšies papuošalus (pvz., tik kaklo papuošalus). Visų antra, jei jūs nusprendžiate dėvėti labai išraiškingus ir akį traukiančius drabužius, papildomai papuošalų sluoksniavimo rinktis nevertėtų, nes to galėtų būti per daug.

Žinokite, kada yra per daug

Dar vienas labai svarbus patarimas yra žinojimas, kada peržengiate liniją. Ir, kaip jau turbūt supratote, tai ypač aktualu tuomet, kai nusprendžiama papuošalus sluoksniuoti. Kita vertus, net jei papuošalų nesluoksniuojate, pasirinkusios labai gerai pastebimą ir pakankamai didelio dydžio kaklo papuošalą jūs tuo pačiu metu neturėtumėte rinktis ir apyrankės, nes priešingu atveju šie du aksesuarai „peštųsi“ tarpusavyje ir nepadėtų jums pasiekti norimo tikslo. Todėl prieš keliaudamos pro duris pažvelkite į veidrodį ir gerai pagalvokite, ar tikrai nepersistengėte.

Investuokite į kokybiškus auskarus

Sutikite, turbūt ne vieną kartą formuodamos savo stilių jūs buvote pamiršusios apie auskarus? Kaip bebūtų, tai nutinka pakankamai dažnai. Tačiau iš tikrųjų auskarai yra vieni iš pačių galingiausių juvelyrinių dirbinių, kadangi jie yra žmonių matymo lauke, kuomet jie su jumis bendrauja ar į jus žiūri.

Taigi, jei renkatės auskarus – nepaisant to, ar tai būtų sidabriniai, ar auksiniai auskarai – turėtumėte rinktis tokius auskarus, kurie tiktų jūsų veido formai ir derėtų prie jūsų plaukų, akių spalvos ir odos. Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai yra ilgi, jums galėtų puikiai tikti auksiniai auskarai ar bet kurie kiti auskarai, kurie būtų labai išraiškingi ir gerai matomi.

Papuošalai turi papildyti jūsų stilių

Turbūt kiekviena iš jūsų sutiks, kad pagrindinės mūsų įvaizdžio detalės visuomet būna drabužiai, tačiau lygiai taip pat akivaizdu, jog papuošalai turi didžiulę reikšmę mūsų stiliui. Kartais tereikia vos vieno tobulai pasirinkto papuošalo, kad mūsų įvaizdis akimirksniu transformuotųsi. Todėl atsižvelgiant į tai, jog juvelyriniai dirbiniai turi tokią didelę galią, būtina rinktis papuošalus, kurie optimaliai papildytų mūsų stilių.

Kaskart formuodamos savo įvaizdį mes galvojame apie tai, kur keliausime ir kokioje aplinkoje būsime. Tai reiškia, kad mes lygiai tą patį turėtume galvoti ir bandydamos prie pasirinktų drabužių, avalynės ar kitų aksesuarų priderinti ir papuošalus. Jei sugebėsite pasirinkti papuošalus, kurie papildys jūsų įvaizdį, būsite pasiekusios geriausią rezultatą.