Grožis

Kaip gali PRP užpildas atgaivinti veidą

Bėgant metams moterys vis dažniau pagalvoja, ką galėtų padaryti, kad oda atrodytų jaunesnė ir gaivesnė. Ir tiesą sakant, tai nėra tik vyresnio amžiaus moterų problema. Moterys atsidavusios darbui ne visada turi lako pilnaverčiai pailsėti, papildomoms grožio procedūrom, ne tik veido kremai ryte ir vakare.

PRP – tai trombocitais praturtinta plazma. Ji ir gali padėti moterims, kai norisi turėti lygią ir švytinčią odą. Jos metu, pirmiausia paimamas pacientės kraujas, specialiu aparatų iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas. Tai ir yra reikalingas užpildas atgaivinti veidą.

Ši procedūra gali būti taikoma norint:

  • Išlyginti raukšleles;
  • Sumažinti išsiplėtusias poras;
  • Atkurti odos stangrumą;
  • Mažinti randų matomumą;
  • Naikinant pigmentines dėmes.

Jei apsispręsit, kad jums reikia šios procedūros, papildomo pasiruošimo nereikės. Tiesiog atvykstat į pasirinktą kliniką, o čia jumis pasirūpins. Iš venos paimamas kraujas, patalpinamas į specialų rezervuarą, o šis į prietaisą, kuriamu, ilgo sukimo metu, išskiriami trombocitai iš plazmos. Šis išgautas užpildas atgaivinti veido odai suleidžiamas į problemines vietas.

Tokia procedūra gali būti atliekama ne tik veido sričiai, bet ir kaklo ar plaukuotai galvos daliai. Tokiu būdu paskatinamas naujų plaukų augimas.

Pasiryžus atlikti PRP užpildo atgaivinti veidui procedūrą, reikia išsirinkti patikimiausią kliniką. Tokia yra GP Klinika.  Čia dirba ilgametę patirtį grožio srityje turintys specialistai. O procedūros atliekamos tik su didelės koncentracijos trombocitų užpildu, todėl ją pakanka atlikti vieną kartą per metus.

Jei vargina papilkėjusi veido oda, smulkios raukšlelės aplink lūpas ar akis, patamsėję paakių ratilai kartą per metus atlikite PRP užpildo atgaivinti veidą, ir ne tik jį, procedūrą ir džiaukitės šviesia ir spindinčia oda.