Grožis

Kaip pasiruošti depiliacijos procedūrai cukraus pasta?

Depiliacija cukraus pasta yra išbandytas ir patikimas būdas atsikratyti nepageidaujamų kūno plaukelių tiek moterims, tiek vyrams. Nors procedūra gana paprasta, tinkamas pasiruošimas yra raktas į laukiamus ilgalaikius rezultatus – lygią odą.

Kaip pasiruošti depiliacijos procedūrai cukraus pasta?

1. Specialisto pasirinkimas

Svarbiausias žingsnis ruošiantis depiliacijai – pasirinkti specialistą. Naudodamiesi mėgėjų ar naujokų paslaugomis, ypač jei į procedūrą einate pirmą kartą, galite susidurti su didesniu skausmu procedūros metu, netinkamu pasiruošimu jai, reikalingų medžiagų trūkumu tiek procedūrai, tiek priežiūrai po procedūros.

Todėl geriau eiti į patikrintą saloną, pirmiausia susipažinus su atsiliepimais apie specialistą, taip pat su sąlygomis, vyks procedūra. Idealiausias pasirinkimas – specialistas, turintis medicininį išsilavinimą ir patirties.

2. Optimalus plaukelių ilgis

Labai svarbu, kokio ilgio plaukeliai yra prieš depiliaciją. Jie turėtų būti nuo 4 iki 8 milimetrų. Jei plaukeliai bus ilgesni, procedūra bus nepatogi ir skausmingesnė, jei trumpesni – juos bus sunku užfiksuoti pasta, o tai turės įtakos procedūros rezultatams. Atminkite, kad plaukų ilgis nėra formalumas, o būtinybė jūsų patogumui ir puikiems rezultatams pasiekti.

3. Kūno odos paruošimas prieš depiliaciją cukraus pasta

Norėdami išvengti įaugusių plaukelių, prieš juos šalindami turėtumėte juos nušveisti. Prieš skutantis galite naudoti minkštą šveitiklį (kuris nebraižo odos) arba standžią flanelę. Tikslas – pašalinti keratinizuotas odos daleles ir nuo odos pašalinti riebalinę plėvelę, kad geriau pasiektumėte plaukelius ir švelniai juos pašalintumėte. Naudodami šveitiklius, ypač jautriose vietose, pvz., bikinio ir pažastų, nepersistenkite. Svarbu nebraižyti odos, kad nesukeltumėte mikrotraumų. Depiliacija nedaroma ant uždegiminių vietų.

4. Tinkamai nusiteikite

Prieš pradėdami depiliaciją turite būti tinkamai nusiteikę. Nieko nebijokite. Negalvokite apie skausmą. Tiesą sakant, draugių skausminga patirtis yra gerokai perdėta. Skausmas tikrai jaučiamas, bet jis nėra toks stiprus. Ypač bijoma pirmą kartą eiti į procedūrą, tačiau reguliariai ją atliekant, labai sumažėja skausmo pojūtis.