Grožis

Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis – pagrindiniai privalumai

Dauguma žmonių to nė nežino, tačiau tradicinis kirpimas kartais gali pažeisti Jūsų plaukus. Pasak specialistų, šie gali išsišakoti ties galiukais, imti trupėti. Tam, jog būtų to išvengta, profesionalai bandė ieškoti naujoviškų sprendimų. Vienas iš jų – tai plaukų kirpimas karštomis žirklėmis. Šis variantas pasižymi išties didele privalumų gausa, kuriuos netrukus aptarsime.

Geresnė plaukų būklė

Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis užtikrina, jog Jūsų plaukai ir toliau išliktų pakankamai drėgni, taip pat išlaikytų tinkamą maistinių medžiagų koncentraciją. Būtent šie aspektai sulaiko galiukus nuo išsišakojimo. Dauguma asmenų to nė nežino, tačiau tradicinis kirpimas kartais paskatina plaukus trupėti, be to, gali pakenkti ir galiukams. Be abejo, tai nereiškia, jog taip nutinka visiems. Tačiau, kodėl gi nepabandžius savęs apsaugoti, pasirinkus kokybiškesnį bei modernesnį metodą?

Plaukų atstatymas

Savo plaukams dauguma moterų vienu ar kitu būdu kenkia beveik kasdien. Neretai šie būna tiesinami kiekvieną dieną, o kartais ir garbanojami. Ką jau kalbėti apie dažnus dažymus bei šviesinimus, ypatingai tuomet, jeigu pasirenkate netinkamus metodus. Visos šios procedūros gali nemenkai pažeisti plaukus, o tai sukelia daug tolimesnių bėdų. Tačiau, specialistai teigia, jog kirpimas karštomis žirklėmis gali pasitarnauti ir čia. Pastebėta, kad šis metodas prisideda prie plaukų atsigavimo bei kiek įmanoma atstato jų būklę.

Be to, toks kirpimas tartum „uždaro“ plaukus, todėl šie tampa mažiau pažeidžiami ir įvairiems aplinkos dirgikliams, tarkime, ore esantiems teršalams. Taigi, gaunate ne tik atstatymą, tačiau taip pat visapusę apsaugą kasdienybėje.  

Sveikesnių plaukų augimas

Nors įprastai į šią plaukų procedūrą užsuka ilgesnėmis šukuosenomis pasigirti galinčios moterys, tai nereiškia, jog pastarosios negalima atlikti ir trumpaplaukėms. Kirpimas karštomis žirklėmis idealiai tiks tuo atveju, jeigu norite atsiauginti sveikesnius bei žvilgančius plaukus. Pirmiausiai, kaip jau minėjome anksčiau, tai apsaugos nuo besišakojančių galiukų. Jeigu procedūrą kartosite reguliariai, tikėtina, jog su šia problema apskritai nebesusidursite. Tad, toks kirpimas tikrai nėra skirtas vien ilgaplaukėms. Jei jau kurį laiką kankinatės su nepaklusniais plaukais bei norite, jog šie pagaliau ataugtų sveikesni – metas išbandyti karštų žirklių teikiamą naudą.

Iškart po procedūros

Dauguma privalumų, kuriuos aptarėme kiek anksčiau yra susiję su ilgalaikiais padariniais. Tačiau, rezultatą pamatysite ir iškart po procedūros. Pirmiausiai, Jūsų plaukai iškart ims mažiau veltis, todėl gerokai lengviau juos iššukuosite. Taipogi, tikėtina, kad kirpimas karštomis žirklėmis bent kuriam laikui pristabdys plaukų slinkimą. Džiuginantį rezultatą pastebėsite ir tiesiog veidrodyje – šukuosena atrodys sveikesnė ir glotnesnė. Tačiau, svarbu paminėti, jog pradžioje šią procedūrą reikėtų kartoti kiek dažniau, vėliau ilginant tarpus tarp kirpimų. Bet kokiu atveju, tikslų apsilankymų skaičių su Jumis tikrai aptars pasirinktas specialistas.