vestuviniai ziedai
Mada,  Poroms

Kaip išrinkti sužadėtuvių bei vestuvinį žiedą?

Sužadėtuvės bei vėliau ir vestuvės yra bene gražiausias ir pats rimčiausias žingsnis. Tačiau daugumai jis yra itin bauginantis, sukeliantis daug streso ir nervų. Taigi, ką daryti, kad sužadėtuvės bei vestuvės taptų malonios, o tuo pačiu atneštų ir daug džiaugsmo abiems partneriams?

suzadetuviu ziedai

Kadangi vestuvės neįvyktų be sužadėtuvių, būtent sužadėtuvės ir yra pirminis žingsnis, kuriam pasiruošti padės šie trys, lengvi ir paprasti patarimai. Žinoma, jie yra skirti vyriškos lyties atstovams.

  1. Išrinkite tokį sužadėtuvių žiedą, kuris jūsų merginą paliktų be žado. Kaip jau supratote, be žiedo nebūtų ir piršlybų. Taigi visų pirma, pasirūpinkite savo būsimos nuotakos žiedu, kurį ji nešios visą likusį gyvenimą. O tam, kad pasirinkti būtų lengviau pasikliaukite jos geriausios draugės ar netgi jos mamos patarimu. Kadangi sužadėtuvių žiedai šiais laikais gali būti įvairiausių formų, dizaino ar tekstūros – pasirinkite nebus lengva. Tačiau nepamirškite atsižvelgti ir į savo merginos lūkesčius. Nesugalvokite pirkti sidabrinio žiedo, jeigu ji vertina tik auksinius. Ir atvirkščiai.
  1. Surenkite tokias piršlybas, kurių niekada nepamiršite. Pišlybų diena yra tokia pat svarbi kaip ir pačios vestuvės. Juk būtent šią dieną jūs išgirsite lemtingąjį Taip. O tam, kad apsisaugotumėte ir neišgirstumėte neigiamo atsakymo, geriau pasiruoškite šiai ypatingai dienai labai kruopščiai. Žvakės, jūsų merginos mėgstamiausi patiekalai, jūra, romantika – čia puikiai tiks. Tik nepamirškite jog vieta, kurioje piršitės turi būti ypatinga jums abiems. Galbūt ten pirmą kartą susipažinote, pasibučiavote ar įsimylėjote?
  1. Prieš piršlybas – atsipalaiduokite. Piršlybos nėra lengva užduotis vaikinui. O labai dažnai jaudulys tiesiog pakiša koją. Tam, kad taip neatsitiktų, mes patariame labai gerai pailsėti, atsipalaiduoti ir nesijaudinti dėl lemtingos dienos. Pamatysite, kai jaudulys atslūgs ir piršlybos taps daug malonesnės ir paprastesnės.

Esate susižadėjęs bei vestuvės jau ne už kalnų? Nepamirškite, kad vestuviniai žiedai yra svarbiausias atributas. Be to, kadangi jie gyvens ant jūsų rankų labai, labai ilgai, svarbu jog jų pasirinkimas jus tenkintų visą likusį gyvenimą. Ieškote kokybės? Rinkitės auksinius ar sidabrinius žiedus. O norėdami jog jie atrodytų dar unikaliau, rinkitės modernius, svarovskiais ar kitais prabangiais akmenimis puoštus žiedus.