Mada

Kaip derinti papuošalus prie aprangos?

Norėdami sukurti stilingą išvaizdą, turite būti dėmesingi rinkdamiesi ne tik drabužius, bet ir papuošalus. Mes jums pasakysime, koks juvelyrikos etiketas, pagrindinės taisyklės ir kaip griežtai jų reikėtų laikytis XXI amžiuje.Ilgą laiką buvo tikima, kad aukso ir sidabro papuošalų derinys yra prasto skonio ženklas. Dabar situacija kardinaliai pasikeitė: sėkmingas skirtingų spalvų tauriųjų metalų mišinys atrodo stilingas ir modernus. Tačiau čia taip pat yra keletas taisyklių.

Derindami auksą ir sidabrą, galite jaustis laisvai, jei tai darote su vieno tipo papuošalais – tai reiškia, kad vienu metu galite dėvėti kelis žiedus, apyrankes ar grandines. Šiuo atveju šaltų ir šiltų metalinių atspalvių kontrastas taps įdomia išvaizdos detale ir suteiks jai šiokį tokį maištą. Tačiau stilistai nerekomenduoja maišyti, pavyzdžiui, auksinių auskarų ir sidabro pakabuko: geriau naudoti skirtingus metalus tik kaip mažą kūrybinę techniką.

Kad visos dekoracijos vienoje aprangoje atrodytų kaip viena visuma, jos turi turėti jungiamąjį elementą. Pavyzdžiui, geometriniai bruožai, išreikšti aiškiomis, smailiomis formomis, arba elegancija su pastelinių atspalvių brangakmeniais. Šiuo atveju nė viena dekoracija neišeitų iš aprangos ir neatrodytų papildoma.

Renkantis auskarus, geriau sutelkti dėmesį į plaukų ir veido formą. Pavyzdžiui, trumpas plaukų kirpimas, kuris buvo derinamas su miniatiūriniais žiediniais auskarais. Universaliausias variantas bus auskarų žiedai ar auskarai kai juos galite užsidėti, eidami į verslo susitikimą ar vakarėlį, išvaizdą papildydami masyviu pakabuku ar ryškiu makiažu.

Deimantai, ypatingas aksesuaras,  vis dar yra geriausi mergaičių draugai – juos galima dėvėti neatsižvelgiant į amžių ir paros laiką, tačiau išlaikant proporcingumo jausmą. Tvarkingi auskarai ir žiedai su mažais akmenimis tiks ir verslo, ir kasdieniniam stiliui, o kaklo papuošalą, geriau segėti vakarais.