Mada

IKI akcijos apatiniam trikotažui: kaip nusipirkti kokybę už gerą kainą?

Atėjus pavasariui ir šylant orams, žmonės drąsiai išleidžia vis daugiau pinigų parduotuvėse, leidžia sau pasimaloninti brangesniais pirkiniais bei nori atsinaujinti. Tad net tik prekių maišelyje, bet ir garderobe norisi šio to naujo. Apatinis trikotažas – ne išimtis. Įvairių prekybos tinklų, tarp jų ir IKI akcijos apatiniam trikotažui skelbiamos gana dažnai. Tačiau kaip ne tik sutaupyti, bet ir įsigyti tikrai kokybiškus gaminius?

Nepatingėkite skaityti etiketes

Ar esate iš tų žmonių, kurie mėgsta susigundyti akcijomis ir čiumpa pigesnę prekę kartais net neįsigilinę į jos kokybę arba tiesiog nepagalvoję, kur ją panaudos? Akcijos ir specialūs pasiūlymai, tiesą sakant, dažnai kuriami būtent tokiems pirkėjams. Tačiau tiems, kurie perka sąmoningai ir apgalvotai, akcijos gali padėti iš tiesų sutaupyti.

Jei IKI akcijos apatiniam trikotažui metu norite sutaupyti ir įsigyti pigesnių drabužėlių, teks šiek tiek sugaišti laiko prie parduotuvės lentynos. Pirmiausia tam, kad žiūrėtumėte ne tik į kainą, bet ir į drabužio kokybę. Būtinai paskaitykite, iš kokios medžiagos yra pasiūtas apatinis trikotažas. Geriausia rinktis kuo natūralesnes medžiagas, tokias kaip medvilnė. Nes apatinis trikotažas, kuris parduodamas itin pigiai, dažnai būna iš sintetinių medžiagų, kurios ne tik greitai susidėvi, bet ir gali sukelti alergiją bei erzinti odą. Rinkdamiesi natūralesnius gaminius ne tik ilgiau džiaugsitės pirkiniu, bet ir nešiosite drabužį, kuris leis patogiai judėti ir gerai jaustis. Juk tikrai nenorėtumėte išleisti nors ir mažesnės sumos, tačiau už tokį apatinio trikotažo rinkinį, kurio vėliau nenorėtumėte užsidėti.

Stebėkite skelbiamas akcijas

Dar vienas paprastas patarimas, galintis padėti sutaupyti, ieškant apatinio trikotažo, prekybos tinklų akcijų stebėjimas. Pavyzdžiui tuo metu kai nėra IKI akcijos apatiniam trikotažui, ji gali būti skelbiama kitame prekybos tinkle. Net jei esate iš tų pirkėjų, kuris kasdien apsiperka konkrečioje parduotuvėje, nesibaiminkite pasidomėti ir kitų pardavėjų pasiūlymais. Tokius pasiūlymus vienoje vietoje skelbia svetainės kaip www.raskakcija.lt, kur kiekvieną dieną galima rasti šiuo metu skelbiamas akcijas. Ir ne tik prekybos tinklų pasiūlymus, bet ir namų apyvokos prekių parduotuvių bei vaistinių. Kelios minutės ir jau galite susiplanuoti šios savaitės maršrutą po parduotuves, padėsiančias Jums sutaupyti daugiausiai.