Grožis,  Mada

Kaip rinktis sukneles el. parduotuvėse?

Suknelės ir sijonai visuomet buvo laikomi moteriškumo simboliu, ir tik XX a. antroje pusėje su visais feminisčių judėjimais dailiosios lyties atstovės pradėjo dėvėti ir kelnes. Ir nors suknelės niekur nedingo, daugelis moterų jas, kaip ir sijonus, dėvi rečiau negu kelnes, dalį moterų pasipuošusių suknelėmis apskritai matome tik progomis. Jei mūsų prosenelės būtų pamačiusios mus dėvint kelnes, jos labai nustebtų: juk visais laikais, visose kultūrose moterys dėvėjo tik sijonus ir sukneles. Tad jei pastaruoju metu nedėvite suknelių, nes tiesiog neturite tinkančios ir patinkančios, pats metas ją įsigyti.

Beje, patogiausia suknelę nusipirkti internetu. Reta kuri iš mūsų turi laiko apeiti 10 ir daugiau parduotuvių – tam reikia ne tik gero pusdienio, bet ir daug kantrybės, jėgų. Tuo tarpu ieškoti suknelės internetu galite savaitgalio rytą gerdamos kavą, per pietų pertraukėlę darbe, o jei jau po kelių dienų reikės puoštis – tiesiog naktį, kai namiškiai bus sumigę ir niekas nebetrukdys.

Šiuo atveju pirkti iš užsienio parduotuvių nerekomenduojame – jei suknelė netiktų, bus labai sudėtinga ir brangu ją grąžinti; jei ieškote suknelės kokiai nors progai, jos reikiamu metu tiesiog gali nespėti atsiųsti; niekam negalėsite pareikšti pretenzijų dėl suknelės kokybės ir t. t.

Tuo pačiu dalijamės patarimais, į ką atkreipti dėmesį ieškant suknelės internetu.

  1. Bendraukite su el. parduotuvės administracija

Jei perkant suknelę kilo dvejonių dėl dydžio, spalvos, audinio, jei gavote drabužį su nedideliu defektu ir pan., visada bendraukite su el. parduotuvės administracija: gausite atsakymą, kiekvieną situaciją el. parduotuvės administratoriai pasistengs išspręsti.

  1. Drabužį pirkite ne pagal dydį, bet pagal matmenis

Kartais vos įsispraudžiame į Kinijoje gamintas apatines kelnaites, ant kurių etiketės nurodytas XXL dydis, ir lengvai įlendame į JAV ar Vokietijoje gamintą S dydžio suknelę, nors iš tiesų dėvime M ar L dydžio drabužius. Tad rinkitės suknelę pagal matmenis: net vos keli centimetrai šiuo atveju labai daug lemia.

  1. Perskaitykite visas sąlygas

Visa svarbiausia informacija apie mokėjimą, prekių pristatymą, jo kainas, grąžinimą, kitas sąlygas pateikiama svetainės apačioje. Analogiškai ir el. parduotuvėje stilingai.lt rasite visas pristatymo sąlygas, galėsite prisijungti prie savo paskyros, peržiūrėti užsakymus ir t. t. Perskaičiusios svarbiausią informaciją, lengviau pasirinksite pristatymo variantą, žinosite, per kiek laiko galima grąžinti suknelę ar pakeisti ją į kitą, jei drabužis vis dėlto netiktų.

Tad besirinkdamos sukneles internetu nepagailėkite šiek tiek laiko – tai padės įsigyti sėkmingesnius pirkinius.