Interjeras

Interjero dizainerių patarimai

Vis dažniau vartote interjero dizaino žurnalus? Nepraleidžiate progos perskaityti vos tik internete pasirodančius šios tematikos straipsnius? Jūs norite pokyčių savo namams? Jei taip, tuomet Epik.lt pasiruošę jums pagelbėti.

  • Visų pirma, nereikėtų manyti, kad jei nesate interjero dizaino profesionalai, jums nepavyks. Kiekviename iš mūsų slypi menininko gyslelė, todėl jums tereikia ją atgaivinti. Be to, būtina suprasti, kad kai kurie interjero dizaino sprendimai yra labai paprasti, tačiau nepaisant to – galintys reikšmingai paveikti jūsų būsto interjerą.
  • Mažesnių savo būsto erdvių sienas nudažykite švelnesnėmis ir šviesesnėmis spalvomis – jos sukurs didesnės erdvės iliuziją. Taip pat, norint padidinti vizualinę kambario erdvę, galima pasitelkti didesnio dydžio veidrodžius, kuriuos pakabintumėte ant sienų. Tai yra labai efektyvus ir dažnai naudojamas interjero sprendimas. Tuo tarpu, jei naudosite šaltesnes ir tamsesnes spalvas, jūsų kambariai gali atrodyti gerokai mažesni.
  • Nepamirškite naudoti išskirtinai ir originaliai atrodančių meno dirbinių – jie gali praturtinti jūsų namų interjerą ir suteikti jam daugiau žavesio.
  • Maišykite tarpusavyje seną ir naują, įvairius audinius ir tekstūras, brangius ir pigesnius daiktus. Trumpiau tariant, ieškokite sprendimų, kurie derėtų, tačiau nėra jokios būtinybės visuomet rinktis tik vieno tipo interjero detales, kurios daugiau ar mažiau būtų panašios.
  • Ieškokite sprendimų, kurie jums ir jūsų namiškiams suteiktų daugiau komforto. Supraskite, kad kiekvieno iš mūsų namuose turėtų būti ne tik gražu, tačiau ir patogu. Neturėtumėte savo namų paversti muziejumi – pirmiausia jūsų būstas turi būti skirtas ramiam poilsiui ir patogiam gyvenimui.
  • Jei savo namuose turite begalę įvairių daiktų, kuriuos pakankamai dažnai naudojate ir kurių negalite atsisakyti, pasirūpinkite, kad jie turėtų savo vietą. Tam labai puikiai tinka įvairūs daiktams talpinti skirti krepšeliai ir dėžutės. Tai lengviau susistemins jūsų daiktus ir neleis jiems pasimesti. Be to, tokie sprendimai padės išvengti didelės sumaišties jūsų namuose.
  • Pirmiausia išnaudokite tai, ką turite. Tai reiškia, kad nebūtina akimirksniu nuo pagrindų atnaujinti absoliučiai visą savo būstą. Pagalvokite, galbūt turite interjero detalių, kurios ilgą laiką dulkėjo tolimiausiame jūsų spintos kampe, tačiau dabar puikiai tiktų naujame būsto interjere?
  • Nepamirškite žalumos. Kiekviename savo namų kambaryje galite pastatyti bent po vieną augalą. Augalai tikrai nėra brangus malonumas, o jų teigiamas poveikis mūsų gyvenimui ir taip pat namų interjerui – begalinis.
  • Nebijokite eksperimentuoti su iš pirmo žvilgsnio labai skirtingomis detalėmis – nustebsite, kokius unikalius sprendimus galite atrasti.