Grožis,  Mada

2017 metų makiažo tendencijos

Kiekvienais metais mados tendencijos kinta, tad visuomet įdomu, kas šiuo metu karaliauja mados viršūnėse. Stilingos moters įvaizdį padeda kurti ne vien tik drabužiai bei aksesuarai, bet taip pat ir makiažas. Taigi, kokios makiažo tendencijos vyrauja šiemet, ir ką vertėtų pasirinkti?

Natūralus grožis

Net jei save laikote kontūravimo meistre, šiais metais vertėtų rinktis natūralų grožį. Kuo mažiau kosmetikos priemonių – tuo geriau, tad visą savo dėmesį sutelkite į veido odos puoselėjimą. Gaiviau – gražiau, tiesa? Taigi, pakoreguokite mitybą, gerkite pakankamai vandens, ir, jei reikia, apsilankykite pas kosmetologę.

Lūpų blizgis

Šiais metais matinius lūpų dažus keičia lūpų blizgis, kuris gali būti įvairiausių spalvų – pradedant švelnia persikine, ir baigiant metalo atspalviais. Lūpų blizgis gali būti nevientisos spalvos, su blizgučiais ar kitais dekoratyviniais elementais. Paryškinkite lūpas išskirtiniu lūpų blizgiu, ir atrodysite tikrai stilingai!

Tiesūs antakiai

Lenktos formos antakiai šiemet jau nusileidžia nuo mados top‘ų. Kur kas palankiau rinktis natūralesnes antakių formas ar net tiesią jų liniją. Taip, tai tinka tikrai ne kiekvienai, tačiau patyrusi kosmetologė tikrai padės jums pasirinkti natūraliai atrodančią antakių formą, kuri labiausiai tinka jūsų veidui.

Juodas akių apvadas

Jei jūsų akys yra pakankamai didelės ir išraiškingos, juodas akių apvadas gali tapti svarbiausiu makiažo akcentu.  Šiemet itin madingas juodas apvadas aplink visą akį, tačiau jis netiks toms moterims, kurių akys yra gana mažos ar siauros, nes tai optiškai pamažins akis.

Blizgus akių apvadas

Vakarėliams galite rinktis ne tik juodą, bet taip pat ir blizgų akių apvadą, kuris atrodys tikrai šventiškai. Puikiu pasirinkimu gali būti aukso ar sidabro spalvos apvadas.

Viena spalva

Jei akis paryškinote rožine spalva, tokia pat ar labai panašia spalva ryškinkite ir lūpas. Lūpoms naudojama spalva gali būti tamsesnė, o akims – šviesesnė.

Rožinė – viena madingiausių spalvų

Šiemet rožinė yra itin madinga, tad galite drąsiai rinktis šios spalvos akių vokų šešėlius ar lūpų blizgį. Vis dėlto, atkreipkite dėmesį į tai, kokios yra spalvos jūsų drabužiai – jei rinksitės rožinės spalvos šešėlius ir lūpų blizgį, drabužiai turėtų būti kitos spalvos.

Metalo blizgesys

Nors metalo atspalviai vyravo aprangoje, dabar galite drąsiai rinktis ir metalo atspalvių makiažo priemones.  Metalo atspalvio lūpų blizgis arba akių vokų šešėliai tikrai suteiks jums išskirtinumo.

Bordo keičia raudoną

Kaip ir rožinė, bordo spalva šiemet bus itin madinga, tačiau rinkitės tik lūpų dažus, kurie yra šios spalvos. Bordo – tai nauja raudona, kuri šiemet bus itin madinga.

Svarbiausia taisyklė – kuo mažiau makiažo priemonių. Jei ryškinate lūpas, nebūtina rinktis pakankamai ryškų akių makiažą, ir atvirkščiai. Išryškinkite gražiausius savo veido bruožus, ir atrodysite ne tik gražiai, bet taip pat ir madingai!