Gyvenimo būdas

5 vyro baimės prieš moterį

Keisti dalykai vyksta. Kai buvome maži, mokykloje su kitais berniukais galėjome lengvai kovoti prieš mergaites, bet žinoma nenaudojant brutalia jėgą, o taip vaikiškai, pavyzdžiui, užmėtyti sniego gniūžtėmis ar dar kažkaip parodyti savo fizinį pranašumą. Apskritai, drąsos būvo pakankamas kiekis. Bet kai tu tampi suaugusių vyrų, moterų atžvilgiu visa šita drąsa kažkur dingsta. Žinoma, ne visi vyrai patiria baimę prieš moterį, bet, nesuklysiu, jei pasakysiu, kad tokių labai daug. Šį reiškinį reikia kažkaip spresti. Taigi, TOP penkios vyrų baimės prieš moterį ir kaip jas įveikti.

1. Baimė gauti neigiamą atsakymą

Baimė gauti neigiamą atsakymą
Mes nemėgstam pralaimėjimų, mums visada patinka laimėti. Kartais, kad nepajusti pralaimėjimo skonio, mes tiesiog atsisakom kovoti. Nėra kovos – nėra pralaimėtojo (beje laimėtojo taip pat nėra).

Ką su tuo daryti: nieko. Žmogau, jei tu gausi neigiamą atsakymą, nieko katastrofiško neatsitiks. Žvaigždės vis dar švies, mūsų Žemė suksis, piramidės stovės, o tavo viršininkas, kaip ir iki šiol, apkraus tave papildomų darbų. Gavęs neigiamą atsakymą iš merginos, tu tik padidini savo galimybes išbandyti savo laimę su kita. Net jei 10 merginų atsisakė, 11-toji tikrai bus tavo.

2. Ji ne mano nosiai

Ji ne mano nosiai
Gan įdomus faktas, mes bijome gražių, protingų, sėkmingų, nepriklausomų moterų, nes galvojame, kad jos kelia per daug didelius reikalavimus. Bet būtent tokios merginos yra dažniausiai vienišos. Ir ne todėl, kad jos yra pernelyg išrankios, tiesiog jas visi vengia.

Sprendimas: naudokis proga. Labai gražios merginos yra ne visada protingiausios, jei tu toli nuo vyriško grožio idealo, padaryk jai įspūdį savo protu, erudicija ir humoro jausmu.

3. Aš ją nuvilsiu

Aš ją nuvilsiu
Mums nepatinka būti nusivylusiems, bet labiausiai mums nepatinka nuvilti. Kviečiant ją į pasimatymą, skaičiuoji žingsnius į ateitį ir pradėdi pergyventi, kas jei tu nepatiksi jai lovoje? Vis dar nežinant, ar apskritai jūs turėsite su ja lytinių santykių, tu jau išsigandai pasekmių.

Sprendimas: susitaikyk. Matai, būk tu net visiškai tobulas, bet viestiek anksčiau ar vėliau tu ją kažkuo nuvilsi, kaip ir ji tave. Būk pasirengęs tam. Jei tai atsitiks iškarto, tada dar geriau, tada nereikės klausytis, kad ji geriausius savo gyvenimo metus paaukojo tau ir paleido juos vėjais.

4. Ji kada nors bus neištikima

Ji kada nors bus neištikima
Išdavystė yra labai nemalonus jausmas. Tai gali labai įžeisti tavo jausmus, užkabinti tavo savimeilę, ir apskritai gali drastiškai pakeisti tavo gyvenimą. Dėl išdavysčių ir karai vyko. Tad tu bijai net pagalvoti apie tai, kad tavo draugė viena diena tave išduos ir bus tau neištikima.

Sprendimas: mėgautis šia diena. Taip, o dar ji gali bet kada sustambėti, pražilti, pasenti. Visada kažkas būtinai atsitiks. Gal išduos, bet gal ir ne. Argi gali tiksliai žinoti, kas atsitiks rytoj, tad kodėl reikia galvoti apie tolimą ateitį?

5. Baimė prarasti laisvę

Baimė prarasti laisvę
Vaikystėje tu nebuvai laisvas, nes priklausei nuo tėvų, bet dabar, kai tu pagaliau tapai nepriklausomas, gali nuspręsti už save, kaip organizuoti savo gyvenimą, ką valgyti, su kuo susidraugauti, ir t.t. Tu bijai, kad jei pas tave atsiras moteris, ji atims tavo laisvę.

Sprendimas: atsiduoti į nelaisvę. Pirmiausia, laisvė yra pervertinta. Tu ir taip nesi laisvas. Tu vis tiek esi priklausomas: nuo darbo, nuo draugų, nuo giminių, ir net nuo mados. Tu vargu ar gali turėti laisva pasirinkima, ką bedarytum šiame gyvenime (vienaip ar kitaip). Mes visi laisvi tik kai kuriuose mažuose dalykuose, ne daugiau. Iš dalies, moterys pasisavina mūsų laisvę, tai faktas. Bet jei jau būti nelaisvėje, tai tegul jau pas moterį. Atsiduok jos įkalinimui be kovos ir gausi gerą maistą, priežiūrą ir reguliarų seksą.

Tekstas: BroDude