Grožis

Viskas, ką jums verta žinoti apie depiliaciją lazeriu

Ar pavargote nuo nuolatinio vargo ir skausmo, kurį sukelia tradiciniai plaukelių šalinimo, depiliavimosi metodai? Nuo depiliacijos vašku iki skutimosi – tai kainuoja daug laiko ir neretai sukelia diskomfortą. Laimei, yra veiksmingesnis ir ilgalaikis plaukelių šalinimo sprendimas – plaukų šalinimas lazeriu.

Tai kosmetinė procedūra, kurios metu koncentruoti šviesos spinduliai įsiskverbia į plaukų folikulus ir ilgam laikui ar net visam užslopina plaukų augimą toje vietoje. Pastaraisiais metais šis procesas tampa vis populiaresnis, daugelis žmonių renkasi šį metodą vietoj tradicinės depiliacijos vašku.

Kaip veikia depiliavimas lazeriu?

Plaukų šalinimo lazeriu procesas yra nukreiptas į plaukų folikuluose esantį melaniną (pigmentą). Koncentruotas spindulys pažeidžia plauko folikulą. Dėl to, depiliuotoje vietoje plaukų augimas sulėtėja arba sustoja. Lazeris specialiai sukurtas tam, kad būtų nukreiptas į tamsius, šiurkščius plaukelius, o aplinkinė oda liktų nepažeista.

Optimaliems rezultatams pasiekti paprastai reikia kelių procedūrų, nes plaukų šalinimas lazeriu geriausiai veikia plaukelius, kurie yra aktyvaus augimo fazėje. Tikslus procedūrų skaičius priklauso nuo konkretaus asmens ir depiliuojamos srities, tačiau daugumai žmonių prireiks 6-8 procedūrų.

Plaukelių šalinimo lazeriu privalumai

Lazerinė depiliacija turi daug privalumų. Jie pasidaro ypač aiškūs, jeigu nuspręsime ją palyginti su tradiciniais plaukų šalinimo metodais. Tarp tų privalumų verta išskirti:

·          Ilgalaikius rezultatus. Skirtingai nei depiliuojant vašku ar skurtantis, plaukų šalinimas lazeriu užtikrina ilgalaikį efektą. Nors laikui bėgant plaukai gali ataugti, paprastai jie būna daug plonesni ir šviesesnės spalvos nei ankstesni, tad tolesnis šalinimas nesukelia tiek daug rūpesčių.

·          Mažesnį diskomfortą. Ne paslaptis, kad skutimasis, o ypač depiliacija vašku gali būti labai skausminga, ypač tiems, kurių oda jautri. Kita vertus, plaukų šalinimas lazeriu neturėtų būti skausmingas ir dažnai apibūdinamas kaip nepalyginamai švelnesnis pojūtis.

·          Greitį ir patogumą. Plaukelių šalinimo lazeriu procedūros paprastai trunka tikrai nedaug – nuo kelių minučių iki valandos, priklausomai nuo zonos dydžio, iš kurių svarbu pašalinti plaukelius. Todėl tai idealus sprendimas taupantiems laiką.

·          Saugumas ir veiksmingumas. Plaukelių šalinimas lazeriu yra saugi ir veiksminga kosmetinė procedūra, kurią jau daugybę metų naudoja pasaulinio lygio specialistai ir daugybė klinikų bei grožio salonų Lietuvoje. Ją atlieka kvalifikuoti specialistai kontroliuojamoje aplinkoje, todėl užtikrinami optimalūs rezultatai ir minimali šalutinio poveikio rizika.