Sveikata

Vitaminai moterims – tai, kas svarbu kiekvienai iš mūsų

Šių dienų moteriai tenka daugybė įvairių užduočių ir pareigų, kurios atima begalę laiko, jėgų ir pastangų. Visa tai rūpinimąsi savo tvirta sveikata ir gera savijauta paverčia dar svarbesne savo kasdienio gyvenimo sudedamąja dalimi. Žinoma, tam ypatingai didelę reikšmę turi tinkamas vitaminų ir mineralų balansas moters organizme, todėl vertėtų įvardinti vienus svarbiausių vitaminų moterims, apie kuriuos nei viena iš mūsų neturėtume pamiršti.

Vitaminas A

Ne paslaptis, kad vitaminas A yra labai svarbus mūsų odai, imuninei sistemai, akių būklei ir reprodukcinei sistemai. Todėl jei vartojama pakankamai vitamino A, galima lengviau apsaugoti ląsteles nuo jų pažeidimo, taip pat užkirsti kelią priešlaikiniam senėjimui ir daugybei įvairių rimtų odos ligų. Be to, tokiu būdu galima pagerinti ląstelių atsinaujinimą, odoje išsaugoti tinkamą drėgmės balansą ir kt.

Vitaminas D3

Tai dar vienas būtinas vitaminas, kurio kiekviena privalome gauti pakankamą kiekį. Vitamino D pagalba lengviau sustiprinamas mūsų imunitetas, taip pat veiksmingai reguliuojamas fosforo ir kalcio įsisavinimas. Vitamino D reikia ir mūsų kaulų sveikatai bei raumenų augimui. Šis vitaminas veikia kaip puiki priešuždegiminė priemonė.

Vitaminas E

Vitaminas E taip pat pasižymi veiksmingomis priešuždegiminėmis savybėmis, stiprina imuninę sistemą, gerina odos būklę ir prisideda prie ląstelių funkcijos palaikymo. Norint apsisaugoti nuo odos senėjimo, vitaminas E yra tiesiog būtinas. Be to, jis veiksmingai saugo nuo laisvųjų radikalų daromos žalos, stiprina reprodukcinę sistemą ir pasižymi dar daugybe kitų privalumų mūsų grožiui ir sveikatai.

Taip pat nei viena moteris neturėtų pamiršti ir apie vitaminą K2, B grupės vitaminus, vitaminą C, cinką, magnį, silicį, geležį bei kitus vitaminus ir mineralus, kurie padėtų išsaugoti gerą sveikatą ir puikią savijautą.

Jei ieškote daugiau naudingos informacijos ir svarstote, kuriuos vitaminus jums būtų verta pasirinkti – Sapiens vitaminai gali tapti tinkamu pasirinkimu.