Grožis,  Mada

Populiariausių Victoria’s Secret prausiklių ir losjonų dešimtukas

Visos moterys mėgsta pasilepinti aromatingais vonios malonumais, argi ne tiesa? Nuostabiai kvepiantis vonios kambarys, karšta vonia, taurė vyno ir mėgstamiausias prausimosi gelis, kas gali būti geriau po sunkios dienos. Na, o atsipalaidavus karštoje vonioje, kūną būtina palepinti drėkinančiomis priemonėmis. Kūno priežiūros priemonių pasirinkimas begalinis, tačiau populiarumo viršūnėje išlieka, daugelio moterų mylimi, Victoria’s Secret kūno prausikliai ir losjonai.

Štai populiariausių Victoria’s Secret prausiklių ir losjonų dešimtukas:

Victoria’s Secret prausikliai turi putojančią formulę ir yra praturtinti alaviju, antioksidantais ir vitaminu E, kurie minkština ir švelnina odą. Losjonai pasižymi greitai įsigeriančia formule, praturtinta alaviju, avižų ir vynuogių sėklų ekstraktu, antioksidantais, bei vitaminais E ir C, kurie maitina odą ir padaro ją šilko švelnumo.

1.Victoria’s Secret Aqua Kiss


Aqua Kiss kūno prausikliai ir losjonai pasižymi seksualiu ir gaivinančiu aromatu, praturtintu frezijomis ir šviežiomis ramunėmis.

2.Victoria’s Secret Mango Temptation


Mango Temptation kūno prausikliai ir losjonai pasižymi viliojančiu vaisiniu aromatu, praturtintu egzotišku mango nektaru ir kinrožėmis.

3.Victoria’s Secret Hello Darling

Hello Darling kūno prausikliai ir losjonai pasižymi žaismingu ir energingu aromatu, praturtintu baltais nektarinais ir šviežiais bijūnais.

4.Victoria’s Secret Sheer Love


Sheer Love kūno prausikliai ir losjonai pasižymi lengvu, džiaugsmingu ir žaismingu aromatu, praturtintu šviežia balta medvilne ir rausvomis lelijomis.

5.Victoria’s Secret Be Seduced


Be Seduced kūno prausikliai ir losjonai pasižymi viliojančiu ir šiltu aromatu, praturtintu provokuojančiai sodriu aviečių kremu ir aistringu muskusu.

6.Victoria’s Secret Vanilla Lace


Vanilla Lace kūno prausikliai ir losjonai pasižymi šiltu ir viliojančiu aromatu, praturtintu aistringu muskusu ir svaiginančiu šiltos vanilės šleifu.

7.Victoria’s Secret Endless Love


Endless Love kūno prausikliai ir losjonai pasižymi romantiškai gaiviu aromatu, praturtintušviesiais obelų žiedais ir ylang-ylang gėlėmis.

8.Victoria’s Secret Moonlight Dream


Moonlight Dream kūno prausikliai ir losjonai pasižymi šiltu ir provokuojančiu aromatu, praturtintu sausmediu ir vandeningais orchidėjos bučiniais.

9.Victoria’s Secret Pear Glace


Pear Glace kūno prausikliai ir losjonai pasižymi svaiginančiu vaisių aromatu, praturtintu cukruotomis kriaušėmis ir sultingais Casaba melionais.

10.Victoria’s Secret Pure Seduction


Pure Seduction kūno prausikliai ir losjonai pasižymi aistringai romantišku gėlių aromatu, praturtintu sultingomis raudonomis slyvomis ir saldžiomis frezijomis

Save