Mada

10 patarimų, kaip per išpardavimą nepamesti galvos

Metuose būna du išpardavimai – vasaros ir žiemos. Per juos tikrai galima įsigyti nuostabių pirkinių, ypač drabužių, ir puikiai atsinaujinti, tačiau kartais pasielgiame pernelyg spontaniškai ir gailimės, nes įsigyto drabužio taip niekur ir nepritaikėme. Po išpardavimų skelbimuose pasirodo daugybė parduodamų nevykusių išpardavimų pirkinių. Taigi šįkart pateiksime 10 sėkmingo apsipirkimo taisyklių.

apsipirkimas

  1. Jei dėmesį prikaustė vien tik drabužio spalva, verčiau jo nepirkite.
  2. Jei ant drabužio puikuojasi prabangaus prekės ženklo etiketė, vien dėl šios priežasties taip pat nevertėtų pamesti galvos ir pulti pirkti.
  3. Prieš įsigydama bet kokį drabužį, pirmiausiai pagalvokite, ar jis derės su jau turimais drabužiais bei aksesuarais. Įsigijus drabužį, kurio neturite prie ko derinti, būsite priversta pirkti dar daugiau drabužių.
  4. Visada verta investuoti į klasikinio dizaino ir klasikinio silueto drabužius – gerus džinsus, gražų švarkelį ar stilingą paltą. Ir jei net, pavyzdžiui, kelnės per ilgos, jas pirkti verta vien todėl, kad egzistuoja nebrangi paslauga – drabužių taisymas.
  5. Klasikinius drabužius pirkite neutralios spalvos – pilkos, juodos, smėlinės, kreminės, rusvos, vos melsvus ir pan. Ryškūs drabužiai tiesiog sunkiai derinami. Jei jau perkate ryškius drabužius, tai apsistokite prie 1-2 spalvų.
  6. Jei negalite išsirinkti, margo ar vienspalvio audinio drabužį pirkti, tai pirkite vienspalvį: jį vilkėsite dažniau ir jis bus lengviau suderinamas su kitais spintoje kabančiais drabužiais.
  7. Neprašausite įsigijusios kostiumėlį: jį galėsite dėvėti ir kartu, ir kiekvieną dalį derinti su kitais drabužiais.
  8. Investuokite ne į pernelyg madingus drabužius, bet į madingus aksesuarus – rankinę, batelius, papuošalus, akinius, skareles, skrybėles, diržus ir t. t. Taip drabužis neišeis iš mados ir juo pasipuošti periodiškai galėsite bent kelerius metus. Interneto portalų skelbimuose visada galite rasti įdomių rankų darbo papuošalų, kurie paįvairins garderobą.
  9. Jei kyla bent menkiausia abejonė, ar šis drabužis visiškai patinka ir tinka, tuomet jo nepirkite. Ekspertai pataria ir kitą gudrybę: išeikite iš parduotuvės, pasivaikščiokite, pagalvokite, ir jei po pusės valandos noras pirkti drabužį dar nebus praėjęs, tuomet galite drąsiai jį įsigyti. Geriau nepirkti, nei laikyti nedėvimą spintoje ar papildomai eiti į parduotuvę gražinti.
  10. Jei drabužis labai patinka, bet jį reikės taisyti, tuomet pirkite jį ir taisyti neškite vos įsigijusi. Nepataisiusios drabužio iš karto rizikuojate, kad drabužis tik paskęs spintoje ir neaišku, kada jį vėl ištrauksite ir prisiruošite

Save