Poroms

Vestuvinių žiedų pasirinkimas

Vestuvių žiedai – tai ne tik paprasčiausias papuošalas. Tai meilės simbolis, kuris parodo, kad du vienas kitą mylintys žmonės nori būti kartu. Nieko keisto, kad vestuvinių žiedų pasirinkimas yra kur kas sudėtingesnis darbas negu galėjote pagalvoti. Žinoma, tokiu atveju, kai norisi surasti labiausiai Jums tinkamus ir galbūt net geriausiai Jūsų porą atspindinčius žiedus. Didysis vestuvių katalogas – puiki vieta ieškoti specialistų, kurie gamina ir parduoda žiedus. Profesionalų pasirinkimas labai platus, tačiau prieš pradedant ieškoti jų – susiraskite norimo žiedo prototipą.

MEDŽIAGA. Paskutiniu metu pasitaiko, kad moterys nori balto aukso vestuvinio žiedo, kai tuo tarpu vyrai – geltono. Nors ilgus metus tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio šalyse buvo įprasta manyti, kad auksinis (būtent geltonas) žiedas yra tikras meilės ir tuo pačiu vestuvių simbolis, visgi, negalima sakyti, kad tai taisyklė, kurios neįmanoma apeiti. Šiuo atveju viskas yra Jūsų rankose, taigi Jūs ir lemiate, koks žiedas Jums labiausiai tinka ir patinka.

ŽIEDO VIDINĖ PUSĖ. Kuomet ieškote žiedo reikia žiūrėti ne tik į tai, kaip jis atrodo išorėje, tačiau ir į jo vidinę pusę, kuri turi būti lygi. Šiuo metu priimtina žiedus graviruoti ir kaip kurie asmenys renkasi būtent graviraciją žiedo vidinėje pusėje. Jeigu įbraižymas nedidelis – tokiu atveju nešiojant žiedą tai Jums nesukels jokio diskomforto.

ŽIEDO PLOTIS. Nuspręskite, kokio pločio žiedo rėmelio norėsite. Jeigu sužadėtuvių žiedai būna dažniausiai ploni, štai vestuvių žiedai – kiek masyvesni. Tačiau vėlgi, taip yra priimta, tačiau jokiu būdu nereiškia, kad būtina. Didysis vestuvių katalogas siūlo daug skirtingų specialistų darbų. Pavyzdžiuose galite matyti, kad šiuo metu vestuvių žiedai neturi kažkokio būtino standarto.

ŽIEDAI SU AKUTE. Jeigu norite, kad Jūsų vestuvių žiedas būtų puoštas su kokiu nors brangiu akmeniu, tokiu atveju būtina pirkti tik kokybiškose prekybos vietose. Paprasčiausiai, nesaugant ir netinkamai pritaisytas akmuo po kiek laiko gali paprasčiausiai iškristi.

Didysis vestuvių katalogas pasiūlys Jums labai daug skirtingų pasiūlymų ieškant specialisto iš kurio užsisakysite žiedus. Žiedai gali nulemti Jūsų meilės istoriją, tad rinkitės atsakingai.