Poroms

Sužadėtuvių žiedai ir naujausios tendencijos

Turbūt kiekviena moteris svajoja apie tą svajingą ir romantišką akimirką kai jos mylimas vyras priklaupia ant vieno kelio paprašyti jos rankos. Moterys laukia šios akimirkos ir nekantrauja, ruošiasi jai ir apie tai svajoja daugybę kartų. Tad vyrui tenka didžiulė atsakomybė ruošiantis pirštis. Vienu svarbiausiu klausimu yra sužadėtuvių žiedai. Kur ieškoti tinkamo žiedo ir kaip jį pasirinkti?

Kokį modelį rinktis?

Jeigu anksčiau nesidomėjote, kokie žiedai  sužadėtuvėms šiuo metu populiarūs, turbūt nustebsite pamatę, kad žiedų įvairovė yra labai plati. Todėl geriausia būtų apsižiūrėti ir rinką įvertinti dar neišėjus iš namų, Pavyzdžiui, juvelyrikos salonas fashiongold.lt internete siūlo apžiūrėti bene visus fiziniame salone esančius žiedus internetu. Tai labai patogu, nes taupo Jūsų laiką. Be to, vienoje vietoje galite iš arti apžiūrėti žiedus ir nuspręsti, kokį žiedo modelį norėtumėte rinktis.

Sužadėtuvių žiedai dažniausiai pasirenkami pagal vyraujančias tendencijas. Pavyzdžiui, šiuo metu labai populiaru rinktis žiedus su spalvotais akmenimis. Taip pat sužadėtuvių žiedas šiandien gali būti ne su vienu, o trimis ar net daugiau brangakmenių. Tai taip pat pastaruoju metu labai ryški tendencija. Tačiau tai nereiškia, kad klasikiniai sužadėtuvių žiedai jau nebėra madingi. Jie iki šiol yra labai populiarūs ir jeigu norite rinktis kažką jau patikrintą laiko ir tradicijų, tikrai nesuklysite pasirinkę klasikinį sužadėtuvių žiedą.

Kokį biudžetą skirti?

Labai dažnai vyrai pradeda planuoti žiedo pirkimą nuo biudžeto. Tai labai svarbu. Jeigu apžiūrėjote bent kelis žiedus internetu, maždaug įsivaizduojate, kokios yra svyruojančios kainos. Sužadėtuvių žiedas gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Viskas priklauso nuo to, iš kokio metalo pagamintas žiedas, kuo jis papuoštas. Taip pat svarbu svoris ir žinoma tai, ar žiedas yra iš anksto pagamintas, ar kuriamas pagal Jūsų užsakymą. Pavyzdžiui, pastaruoju metu vis dažniau žiedai sužadėtuvėms užsakomi pas juvelyrus ar netgi dizainerius. Tai dažnai pasirenkama tuomet, kai norisi moteriai padovanoti išskirtinį, specialiai jai sukurtą žiedą. Žinoma, tuomet ir biudžetas atitinkamai išauga. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad jau pagaminti žiedai yra ka=kuo prastesni. Pasirinkimas toks platus, kad tinkamiausią sprendimą galima rasti kiekvieno biudžetui.

Ar sužadėtuvių žiedas skirtas tik moteriai?

Dar viena tendencija, pastebima pastaruoju metu yra tai, kas sužadėtuvių žiedai dovanojami ne tik moterims, bet ir vyrams. Kiekvienais metais vis daugiau tokių drąsių porų užsuka į juvelyrikos salonus. Tad šiandien populiaru dovanoti sužadėtuvių žiedą ne tik moteriai. Vyrai taip pat gali gauti sužadėtuvių žiedą.