Poroms

Nemokamos mėnesinių kalendoriaus programėlės

Visada rekomenduojama menstruacijų ciklą sekti ir žymėtis, tačiau kartais paprasčiausiai pamirštama tą padaryti. Laimei, naujausios technologijos gerokai palengvina mūsų kasdienybę – siūloma išbandyti įvairias išmaniųjų telefonų programėles. Toks menstruacijų žymėjimas yra labai paprastas ir patogus – tereikia pasirinkti labiausiai patinkančią programėlę. Šiandien jų siūloma tikrai nemažai, tad rekomenduojame išbandyti geriausiai įvertintas.

Lietuviškos mėnesinių programėlės

Jei norite naudotis lietuviška menstruacijų programėle, pasiteisins šie pasirinkimai:

„Mėnesinių kalendorius”

Tai – paprasta ir patogi programėlė, kuri padeda numatyti menstruacijų pradžią bei vaisingas dienas. Programėlė siūlo menstruacijų kalendorių ir skaičiuoklę, mėnesinių statistiką bei galimybę žymėti pastabas. Kalendorius taip pat leidžia nustatyti vaisingas dienas bei apskaičiuoti nėštumo tikimybę.

Atsisiųsti galite čia

Įvertinimas: 4,8/5

Menstruacijų kalendorius „Sukurtas tau”

Modernus ciklo kalendorius telefone leis žymėti menstruacijų pradžią, nuotaikas, simptomus bei apsilankymus pas ginekologą. Ši programėlė padės nustatyti vaisingas dienas ir menstruacijų pradžią, taip pat primins apie vartojamas kontraceptines priemones – įspės, kada laikas išgerti tabletę ar įsidėti kontraceptinį žiedą.

Atsisiųsti galite čia

Įvertinimas: 3,5/5

Programėlė „Moterų kalendorius”

Tai – paprastas ir patogus kalendorius, kuris leis stebėti ne tik menstruacijų ciklą, bet taip pat ir kūno pokyčius. „Moterų kalendorius“ – tai iš tiesų puikus sportuojančių moterų pasirinkimas. Galėsite stebėti kūno apimčių ir svorio pokyčius, kasdien gausite priminimą pasisverti. Ši programėlė taip pat įspės apie galimybę pastoti vaisingų dienų metu.

Atsisiųsti galite čia

Įvertinimas: 4,5/5

Šios trys programėlės neleis jums pamiršti, kada turėtų prasidėti menstruacijos. Ši informacija bus naudinga tada, kuomet planuosite kelionę, apsilankymą vandens parke, ir t.t. Taip pat tai yra pravartu planuojant šeimos pagausėjimą ar lankantis pas ginekologą – kai kurie tyrimai gali būti atliekami tik tam tikru ciklo metu.

Angliškos menstruacijų programėlės

Jei suprantate angliškai, taip pat galite rinktis programėles anglų kalba. Vienos geriausiai įvertintų yra šios:

„Clue

Tai – minimalistinio dizaino programėlė, turinti pačias reikalingiausias funkcijas – galėsite žymėti mėnesinių datą bei kasdien fiksuoti , kaip jaučiatės.

Įvertinimas: 4,5/5

Atsisiųsti galite čia

„iPeriod

„Iperiod“ yra pirmoji menstruacijų programėlė, pritaikyta išmaniesiems telefonams (ji skirta Iphone telefonams). Patogu yra tai, kad programėlėje rasite ir forumą (anglų kalba), kuriame diskutuojama įvairiais su menstruacijomis susijusiais klausimais.

Įvertinimas: 2,7/5

Atsisiųsti galite čia

„Period Dairy

Ši programėlė taip pat turi specialų forumą, kuriame galima rasti atsakymus į rūpimus klausimus anglų kalba. Programėlė siūlo daugybę dizaino ir spalvų variacijų.

Įvertinimas: 4,5/5

Atsisiųsti galite čia

„Period Tracker

Nors ši programėlė labiau primena žaidimą nei kalendorių, tačiau ji turi visas svarbiausias funkcijas: galimybę žymėti savo nuotaiką, menstruacijų dienų priminimą, ir t.t.

Įvertinimas: 4,5/5

Atsisiųsti galite čia

Dauguma siūlomų menstruacijų programėlių yra nemokamos, todėl galite išbandyti kelias, ir tikrai atrasite tokią, kuri padės dar paprasčiau sekti savo mėnesinių ciklą.