Gyvenimo būdas,  Poroms

Puikios ir praktiškos dovanos jauniems tėvams

Jauni tėvai turi daugybę rūpesčių, su kuriais turi tvarkytis. Jeigu tai jų pirmoji atžala, tuomet viskas yra nauja ir netikėta, dėl to iššūkiai ir rūpesčiai tampa didesni, atrodo sunkesni. Bet koks palaikymas ir parama iš aplinkinių ne tik, kad labai džiugina, bet ir labai maloniai nuteikia. Dėl to šiame straipsnyje pasidalinsime keletu idėjų, kurios galėtų virsti į praktiškas dovanas jauniems tėvams, kurie augina mažametes atžalas.

Drabužėliai

Maži vaikai nepasižymi dviem savybėmis, kurių reikia tam, kad būtų galima ilgai nešioti tuos pačius rūbus. Jie auga ir jie labai mėgsta maistą valgyti nešvariai. Dėl šių priežasčių, bet kokia dovana, kuri susijusi su rūbeliais – labai naudinga kūdikiams ir vaikams bei jų tėveliams. Kadangi vaikai greitai išauga rūbus, ypač būdami mažyliais, reikia juos ganėtinai dažnai keisti. Kai galvojate apie dovaną, rinkitės nebūtinai tai, kas tinka „dabar“, bet galite rinktis tai, kas tiktų po 2-4 mėnesių. Jeigu vaikas auga greičiau – tokia dovana bus labai įžvalgi, o, jeigu viskas pagal planą, tėveliai tikrai jos neužmirš ir ją panaudos.

Sauskelnės

Dovanos nebūtinai turi būti labai gražios. Jos gali būti ir praktiškos. Kiekvieno mažylio ir kiekvienos mažylės tėvai vargsta su dideliu poreikiu sauskelnėms. Dėl šios priežasties dovana sauskelnėms bus sunaudota ir greitai. Kadangi amžius, iki kurio mažyliai dar nešioja sauskelnes, yra įvairus, tai ir tėvų poreikiai joms gali būti įvairūs. Jeigu kitų dalykų iš šio sąrašo jau pridovanojo kiti arba tėveliai juos jau turi, drąsiai rinkitės sauskelnes. Būsite savotiškai originalūs ir pasiūlysite labai praktišką dovaną, kuri tikrai pravers. 

Pliušiniai žaislai

Mažiems vaikams nėra lengva išrinkti dovanas iš kitų kategorijų, dėl to daug kas apsiriboja pirkdami žaislus. Priklausomai nuo vaiko amžiaus, jo interesai kinta, bet mažyliams beveik visuomet patinka žaisti su pliušiniais žaislais. Tėvams taip pat smagu, kad vaikas turi nepavojingą, saugų ir mielą žaisliuką, su kuriuo gali išdykauti ir linksmintis.

Pliušinius žaislus galite rinkti sava nuožiūra arba pasirinkti tai, kas dabar populiaru. Galbūt patys tėvai vaikui renka kokius nors žaisliukus iš kolekcijos ar serijos ir t.t.. 

Knygutės ir mokomieji žaislai

Visi tėvai nori, kad jų vaikai greitai lavėtų ir tobulėtų. Dėl to, kartais ir persistengdami, jie stengiasi įbrukti vaikams knygas ir edukacinius žaislus. Savaime jie nėra blogas dalykas, tačiau daug kas dažnai persistengia galvodami, kad vienintelis naudingas žaidimas yra mokantis žaidimas. 

Knygos – didžiulis potencialo šaltinis, iš kurių vaikas gali mokytis apie jį supantį pasaulį ir pats save. Tačiau su jomis neturėtų būti spaudimo. Jeigu vaikui bus įdomu ir jis rodys gerą grįžtamąjį ryšį – verta jas dovanoti. Su lavinamaisiais žaislais viskas yra taip pat. Jeigu vaikas jų turi mažai, dar neskubėkite jų pirkti, gal geriau būtų pasitarti su pačiais tėvais ar rinktis neutralesnį žaislo variantą, kaip dovaną?

Laipteliai

Laipteliai vaikams yra naudingi tuo atveju, jeigu namuose jau yra vaikščiojanti, bet dar labai mažametė atžala. Laiptelis gali būti naudojamas labai įvairiems tikslams, bet pagrinde jis padeda susipažinti su mažylį(-ę) supančia aplinka. Pas mus rasite daugybę skirtingų laiptelių geromis kainomis. Tėvams vaikų, kurie jau mokosi vaikščioti arba jau pradėjo, galite dovanoti laiptelius ir šis sprendimas tikrai duos smagių patirčių!

Nešioklės

Dar viena dovana, kuri gali būti labai naudinga – nešioklė. Šios prekės tapo populiarios pastaraisiais metais, kuomet tiek tėčiai, tiek mamos pastebėjo, kad galima vaikus turėti prie savęs, užsiimant visiškai kita veikla. Su nešiokle, pasirodo, net galima sportuoti ar keliauti po miestą pėsčiomis bei smagiai leisti laiką. 

Kuponas į SPA

Dovanos tėvams nebūtinai turi būti orientuotos į vaikus ir jų džiaugsmą. Tėvams reikėtų nepamiršti ir apie save, nes auginimas ir priežiūra tikrai yra daug streso ir iššūkių keliančios užduotys. Jeigu norite, padovanokite jauniems tėvams kuponą į SPA arba atpalaiduojančias procedūras su nakvyne. Vienai dienai vaikas galės pabūti gerose rankose, pas tetą ar senelius, o tėvai – pailsės ir grįš kupini naujų jėgų.