Mada,  Poroms

Stilingi pasiūlymai poroms, kurios mėgsta derinti drabužius

Kai kurios poros ne tik turi tuos pačius hobius, skaito tas pačias knygas, klausosi tos pačios muzikos, bet ir mėgsta derinti drabužius bei ieškoti panašių stiliaus elementų.  Tačiau kaip kartu atrodyti stilingai ir nepriminti nevykusiai apsirengusių dvynukų?

Džemperiai jam ir jai

Džemperis ne tik be galo patogus ir jaukus rūbas, bet ir stilingas, jis puikiai tinka ne tik prie sportinės aprangos, bet ir prie džinsų ar odinio švarko. Norintiems išsiskirti, elektroninė drabužių parduotuvė Foxman.lt rekomenduoja rinktis džemperius skirtus poroms. Džemperiai jam ir jai dažniausiai būna vienodų spalvų, marginti įvairiais užrašais ar piešiniais, kurie papildo vienas kitą, pavyzdžiui, skirtingos širdies puselės, pavaizduotos ant audinio. Einant kartu, toks vaizdelis ne tik puikiai dera, bet ir pasako aplinkiniams apie jūsų jausmus vienas kitam. Tiesa, reiktų atminti, jei džemperiai identiški, apatinė aprangos dalis turėtų skirtis, pavyzdžiui, vaikinas gali mūvėti tamsius džinsus, o mergina – šviesius. Taip bus sukurtas kontrastas, kuris papildys bendrą aprangos vaizdą.

Stilius slypi detalėse

Jei džemperiai jam ir jai atrodo pakankamai originaliai ir šmaikščiai, vienodos stiliaus detalės aprangai suteiks solidumo ir rafinuotumo. Ruošiantis į draugų vestuves ar kokią kitą šventę, pabandykite suderinti smulkias detales, pavyzdžiui, prie merginos raudonų aukštakulnių ar rankinės puikiai derės vaikino raudonas kaklaraištis arba vaikinas gali turėti merginos suknelės spalvos aksesuarą, pavyzdžiui, nosinaitę, o mergina galėtų pasidabinti vaikino kostiumo spalvos papuošalais. Galima rinktis ir vienodas drabužių spalvas bei tekstūras, tačiau tada aksesuarai turėtų skirtis. Taip bus sukurta tobula poros aprangos harmonija.

Klaidos kurių nederėtų kartoti

Jei mėgstate ryškias spalvas, turėtumėte laikytis trijų spalvų taisyklės. Tai reiškia, kad trys ryškios spalvos – tai optimalus spalvų, dominuojančių jūsų aprangoje, skaičius. Jei spalvų bus daugiau, atrodysite kaip klounai pabėgę iš cirko. Jei apranga pastelinių ir žemiškų spalvų, galima įvesti dar kelis atspalvius, tačiau jie turi tarpusavyje derėti.

Kita klaida, kurią daro poros, norėdamos panašiai atrodyti, tai stiliaus vientisumo neišlaikymas.  Jei mergina bus apsirengusi oranžine klasikine suknele, o vaikinas – oranžiniu džemperiu, tai bus ne stiliaus panašumas, o tikras kičas. Žaidimas spalvomis, įvairiais užrašais ar ornamentais nieko nereiškia, jei patys aprangos stiliai nedera. Atminkite, kad klasika „myli“ klasiką ir į pasimatymą tikrai neis su sportiniu ar laisvalaikio stiliumi bei atvirkščiai.