Mada

Spaudos ant marškinėlių idėjos ir tendencijos šiems metams

Nėra paprastesnio drabužio nei marškinėliai. Tačiau tai nėra „tik marškinėliai“. Jie suteikė galimybes pasireikšti kūrybinėms idėjoms, išsakyti mintis, palaikyti bendruomenes ir socialinius judėjimus. Spauda ant marškinėlių leidžia kiekvienam susikurti unikalius ir juos atspindinčius marškinėlius, kurie papildo stilių ir atskleidžia žmogaus tapatumą.

Todėl dalinamės idėjomis ir tendencijomis kas šiemet karaliauja marškinėlių pasaulyje, kokios tendencijos vyrauja ir į ką galite atkreipti dėmesį kurdami savo unikalius marškinėlius. Beje, šie patarimai ir tendencijos tinka ir kuriant savo džemperį.

Stiprūs pareiškimai

Per pastaruosius metus, kai turime laikytis atstumo ir apriboti pokalbį asmeniškai, galimybė pareikšti ką nors nepasakius nė žodžio paskatino šį drąsų dizaino pasirinkimą. Ši populiari dizaino tendencija yra ypač efektyvi, jei jūsų drabužiai pasisako už tikslą, politinę kampaniją ar socialinį judėjimą. Marškinėliai su užrašais „Lieku namuose“, „Lives matter“ ar panašūs tapo stipriu pareiškimu aplinkai.

Susikurkite savo marškinėlius. Raskite tobulą žodį, sakinį, frazę ar #žymę, kuri perteikia tai, kuo tikitės pasidalinti su savo bendruomene ir pasauliu. Marškinius rinkitės minimalistinius, o užrašą ryškesnį, išsiskiriantį, tačiau lengvai skaitomu šriftu. Arba linksminkitės naudodami ryškias spalvas ir ranka rašytas raidžių formas. Pasikonsultuokite su spausdinimo įmonė, koks spaudos ant tekstilės būdas geriausiai įgyvendins norimą tikslą.

Spalvų pliūpsnis

Tendencijos sako – šiemet reikia kelti nuotaiką spalvomis! Pridėkite energijos bet kokiam teksto dizainui, padarydami raides įvairių spalvų. Spalvų paletė, kurią pasirinksite raidėms, lems marškinių nuotaiką. Paprasčiausias variantas naudoti keliomis paletės spalvomis arba rinkitės visas raides skirtingų spalvų. Žodžiai ir frazės mažiau svarbios, svarbu nuotaika ir spalva.

Susikurkite savo marškinėlius. Pradėkite kurdami teksto dizainą. Rinkitės naudoti aiškų šriftą, kad būtų lengviau įskaityti, kai bus pritaikytos skirtingos spalvos. Tada pasirinkite keletą spalvų, kurias norite naudoti kaip savo spalvų paletę šiam dizainui. (Atminkite, kad spausdindami marškinėlius turite laikytis 8 ar mažiau spalvų taisyklės arba pasiteiraukite marškinėlių gamybos įmonės apie limitus ir spalvas). Rinkdamiesi spalvas pagalvokite apie marškinių dizaino nuotaiką.

Taro kortos

Viena iš šių metų mėgstamiausių dizaino tendencijų yra taro kortų naudojimas ant marškinių. Taro kortos savo unikaliu vaizdu, simbolika ir estetika siūlo platų elementų asortimentą, iš kurio galima pasisemti įkvėpimo. Šis dizaino stilius yra puiki kryptis tiems, kurie ieško simbolinio vaizdinio savo pranešimo vaizdavimui.

Susikurkite savo marškinėlius. Taro kortų kaladėje yra 78 kortos, kiekviena korta turi savo vaizdus ir simboliką. Raskite korta, kuri geriausiai atspindi tą stilių ir pranešimus, kuriuos siekiate perduoti. Norite dar daugiau unikalumo – perpieškite taro kortą savitu stiliumi.

Ranka rašyta tipografija

Kas gali būti unikaliau, nei marškinėliai su užrašu rašytu savo ranka! Ranka pieštose raidžių formose gali būti įvairių nuotaikų, todėl jos gali būti linksmos, retro, drąsios ar subtilios. Lankstumas ir individualumas, kurį turite kurdami savo užrašus, yra puikus pasirinkimas beveik visiems jūsų kuriamiems marškinėliams.

Susikurkite savo marškinėlius. Dėl galimos šriftų stilių įvairovės pirmas žingsnis kuriant marškinėlius yra sprendimas, kokią nuotaiką norite sukelti savo raštu. Tada pradėkite žaisti, padarydami tą dizainą įdomesnį naudodami linksmas spalvas, pridėdami linijas ar kitus dizaino elementus aplink parašytas raides. Ir viskas piešta ranka.

Gyvūnų portretai

Nuo gyvūnų gelbėjimo ir laukinės gamtos organizacijų iki įžymybėmis socialiniuose tinkluose tapusių gyvūnų, gyvūnų portretai ir toliau yra populiarus dizaino pasirinkimas ir svarbiausia individualių drabužių tendencija. Žmonėms patinka ši dizaino tendencija dėl to, kad ji yra universali ir paveikslėlis gali būti labai skirtingas – komiksas, pieštas personažas, išsamus piešinys ar foto.

Susikurkite savo marškinėlius. Išsirinkite konkretaus gyvūno, kurį planuojate iliustruoti, nuotraukas (galbūt savo paties augintinio). Pasinaudokite specialiomis programomis, kad sukurtumėte vektorizuotą iliustraciją, kurią būtų galima lengvai atsispausdinti ant drabužių, krepšių, puodelių ir kt.