Poroms

Seksualinio gyvenimo gerinimo patarimai moterims

Labai dažnai apie savo seksualinį gyvenimą moterys nėra linkusios drąsiai ir garsiai kalbėti. Dažniausiai visa tai yra laikoma po devyniais užtraktais. Tačiau iš tikrųjų seksualinis gyvenimas nėra tai, ko reikėtų gėdytis ar apie ką nevertėtų kalbėti. Kuo daugiau žinosime ir kuo geriau pažinsime save bei savo antrąją pusę, tuo geresniu ir pilnavertiškesniu seksualiniu gyvenimu mes galėsime mėgautis. Taigi, labai naudinga pateikti keletą svarbių patarimų kiekvienai iš mūsų.

  • Gilinkite savo žinias. Nepaisant to, koks bebūtų jūsų amžius, niekuomet neturėtumėte nustoti kaupti ir gilinti savo žinias, susijusias su seksualiniu gyvenimu ir jo teikiamais malonumais. Kadangi informacijos yra apstu, nei jums, nei jūsų antrajai pusei nekils sunkumų tapti geriau informuotiems ir apsišvietusiems, gebant patiems išspręsti įvairias santykių problemas.
  • Naudokite lubrikantus. Su makšties sausumo problema gali susidurti kiekviena moteris, tačiau dažniausiai ši problema prasideda premenopauzėje. Tai gali labai neigiamai paveikti lytinį gyvenimą. Tačiau, laimei, ši problema lengvai išsprendžiama lubrikantų pagalba. Lubrikantus galite drąsiai naudoti siekiant išvengti skausmingo ir nemalonaus lytinio akto.
  • Nepamirškite prisilietimų ir bučinių. Jutiminiai pojūčiai yra labai svarbūs kiekvieno lytinio akto metu. Tai taip pat yra ypatingai svarbu ir prieš lytinį aktą, todėl visuomet rekomenduojama nepamiršti praktikuoti prisilietimų ir bučinių, kurie padėtų lengviau pasiruošti jūsų laukiančiam lytiniam aktui. Be to, tai padeda padidinti ir susijaudinimą bei aistrą.
  • Išbandykite įvairias pozas. Sekso metu išbandydami skirtingas sekso pozas ne tik suteikiate savo seksualiniam gyvenimui daugiau įvairovės, tačiau taip pat lengviau įveikiate ir įvairias problemas, su kuriomis susiduriate. Statistika rodo, kad tik 30 % moterų teigia su savo partneriu patiriančios orgazmą, o tai reiškia, kad visuomet verta išbandyti įvairias sekso pozas, kurių pagalba taptų lengviau jį pasiekti.
  • Pasitelkite vibratorių. Vibratorius gali padėti kiekvienai moteriai gerokai daugiau sužinoti apie savo kūną ir seksualinį atsaką, kartu geriau suprantant ir tai, ką mes iš tikrųjų labiausiai mėgstame. Visu tuo galima pasidalinti ir su savo antrąja puse, tokiu būdu pagerinant lytinį gyvenimą. Be to, vibratoriai nėra vieninteliai moterims skirti sekso žaislai (plačiau apie juos skaitykite – https://www.crazylove.no/SEXLEKTOY-FOR-DAMER), kuriuos galite pasitelkti miegamajame, tokiu būdu praturtinant savo seksualinę patirtį.
  • Išsakykite savo fantazijas. Nors pradžioje jums gali atrodyti pakankamai nejauku kalbėti apie savo seksualines fantazijas, tačiau su savo antrąja puse tai daryti yra būtina. Tokiu būdu jūs galite pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę ir paversti kiekvieną lytinį aktą gerokai malonesniu.