Laisvalaikis,  Poroms

Gimtadienio dovanos antrajai pusei

Artėjant svarbiai progai, t.y. gimtadieniui, metas susimąstyti ir apie ypatingas dovanas antrai pusei. O tokia gali tapti e-dovana! Užsisakyti elektroninį dovanų kuponą jums prireiks mažiau nei minutės laiko, o į elektroninę pašto dėžutę jis taip pat atkeliaus žaibo greičiu. DovanuSala.lt apstu pasiūlymų antroms pusėms, tiek moterims, tiek vyrams. Čia galite rinktis iš ekstremalių pramogų, auto-moto veiklų, nuotykių, laisvalaikio, poilsio bei grožio dovanų. 

Visi, tiek vyrai, tiek moterys nusipelno būti apdovanoti gimtadienio proga, ir tuo labiau jeigu jis/ji – jūsų antroji pusė. Norint išrinkti ypatingą ir tinkamą dovaną, verta atsižvelgti į savo antrosios pusės hobius bei pomėgius. Galbūt žmogus mėgsta ramų laisvalaikį, o gal aktyvias pramogas? Taip pat, dovanai svarbu yra suplanuotas biudžetas, kad perkant dovaną netektų smarkiai persistengti ir ploninti piniginė. Negana to, norint išrinkti ypatingą dovaną, nevalia skubėti, nes per skubėjimą galime pridaryti klaidų, ir griebti patį pirmą pasitaikiusį pasiūlymą.

Žemiau išskyrėme dovanas, mūsų manymu, tinkamas vyrams bei moterims gimtadienio proga. Aišku, sprendimas yra jūsų, bet tikimės, kad žemiau esantys pasiūlymai padės jums atrasti tinkamiausią gimtadienio dovanos vyrams arba moterims idėją!

Dovanos vyramsDovanos moterims
Šaudymas iš ginkloVeido/kūno procedūra
Pasivažinėjimas motocikluApsilankymas Harmony Park
Žvejybos pamokaGrožio pamoka

Dovanos vyrams

Skyrių pradėsime nuo dovanų vyriškosios lyties atstovams. Šie nuo prigimties linkę būti aktyvesni, mėgstantys rizikuoti bei adrenalino jausmą, nusipelno stebuklingos dovanos. Štai keletas gundančių pasiūlymų:

  1. Šaudymas iš ginklo. Tai – itin vyriška dovana, leisianti stipriosios lyties atstovui išbandyti savo jėgas šaudymo ringe. Atvykus į vietą, asmeniui yra suteikiama visa reikalingą įranga bei apsaugos priemonės. Profesionalus šaudymo instruktorius praveda trumpus apmokymus, o tuomet galima pradėti pramogauti! Šaudyti galima iš skirtingų tipų ginklų, galima rinktis tiek judančius, tiek nejudančius taikinius. Svarbiausia – išbandyti savo taiklumą, azartiškumą bei smagiai praleisti laiką.
  2. Pasivažinėjimas motociklu. Ši pramoga yra skirta vyrams ekstremalams bei auto-moto gerbėjams. Jeigu jūsų vyriškį traukia kraują kaitinantis adrenalino jausmas bei ekstremalūs pojūčiai, su šia dovana prašauti pro šalį tikrai neturėtumėte. Motociklu leidžiama važiuoti bei manevruoti tam skirtoje trasoje. Viso veiksmo metu jaučiama transporto priemonės trauka bei galia. Kas žino, galbūt vyras, išbandęs važiavimą motociklu, atras naują hobį ir užsigeis pats savo motociklo?
  3. Žvejybos pamoka. Jeigu jūsų mylimasis pradedantis žvejys, arba visuomet svajojo išbandyti šią veiklą, dabar pats metas nukloti jam pamatus. Žvejybos pamoka – vertinga patirtis, kuri visam gyvenimui bus įsimintina, ir galbūt leis jūsų vyrui atrasti naują laisvalaikio pramogą. Pamokos metu yra susipažįstama su profesionaliu žveju, suteikiama visa reikalinga įranga. Atvykęs klientas yra mokomas specialių žvejybos technikų, ir tuomet gali jas išbandyti pats. Kai kur leidžiama namo neštis pagautą laimikį.

Dovanos moterims

Toliau keliaujame prie dovanų moterims. Mūsų dailiosios lyties atstovės nusipelno pačios geriausios dovanos gimtadienio proga, todėl joms išrinkome labiausiai gundančius pasiūlymus, kuriais tikimės, kad pasinaudosite ir jūs:

  1. Veido/kūno procedūra. Jeigu nusprendėte palepinti savo mylimąją, tą kuo puikiausiai galite padaryti padovanodami jai veido arba kūno procedūrą. Viena geriausių dovanų – masažas. Šis, tiek veido, tie kūno neša didelę naudą visam organizmui, žmogaus psichologinei būklei. Masažo metu yra atpalaiduojami įsitempę raumenys, mažinamas skausmas, gerinamas raumenų tonusas, stangrinama oda. Negana to, stiprėja ir imunitetas, gerinama limfotaka bei kraujo cirkuliacija.
  2. Apsilankymas Harmony Park. Šie SPA namai pavers jūsų mylimąją tikra deive, kuomet ji gaus savo išsvajotą poilsį bei sveikatinimą. Šiame SPA rojuje galima rasti vandens pramogų zonoje, kurioje yra baseinai maloniam pasiplaukiojimui, pirtys pasikaitinimui bei burbulinės vonios geram atsipalaidavimui. Be šių paslaugų, Harmony park teikia ir grožio/sveikatinimo procedūras, kurios apima veidą bei visą kūną. Karališkas poilsis bei atsipalaidavimas – garantuotas!
  3. Grožio pamoka. Jeigu bent šiek tiek nutuokiate apie makiažą, tai neabejotinai žinote apie jo svarbą moters gyvenime. Kiekviena moters nori mokėti padailinti savo gražiausius bruožus, o tai padaryti leidžia būtent makiažas. Padovanokite jai grožio pamoką su profesionaliais visažistais/makiažo meistrais. Pamokos metu yra mokomąsi visų populiariausių makiažo technikų, dieninio, vakarinio, proginio makiažo paslapčių. Jūsų mylimoji išmoks ne tik pati save padažyti, bet ir pagražinti kitus šeimos narius esant svarbiai progai.