Laisvalaikis,  Poroms

Gaminame pačios: 5 originalūs atvirukai Valentino dienos progai

Valentino diena – dar viena puiki proga atverti artimiausiems žmonėms širdį ir parodyti nuoširdžiausius jausmus. Ir ne būtinai antrajai pusei: pasakyti „myliu“ galima geriausiai draugei, sesei, mamai ar kolegai! O jausmingus žodžius įprasminkite simboline dovanele, tačiau tam nebūtina taupyti kelis mėnesius ar pasiduoti masinei prekybos centrų pagundai pirkti banalų „kičą“. Pati geriausia dovana – ta, kurią pagaminote savo rankomis ir įdėjote dalelę širdies! Siūlome 5 idėjas, kaip patiems pasigaminti originalius atvirukus Valentino dienos proga: gamybos procesas visai paprastas, o reikiamas priemones rasite savo namuose!

Atvirukas – armonika.

Atrišus žaismingą kaspinėlį, išsiskleis visa širdelių armonika. Dekoruodami širdeles, duokite valią fantazijai: pieškite žaismingus paveikslėlius, ant kiekvienos širdelės užrašykite po vieną raidę savo mylimojo vardo ar šmaikščius meilės prisipažinimus.

Atvirukas – siuvinys.

Išsiuvinėta širdelė išduos ne tik šiltus jausmus, bet ir pasufleruos, jog tikrai žinosite, kaip „reanimuoti“ suplyšusias kojines!

Valgomi Valentino dienos atvirukai.

Sukdami galvą, kaip pasveikinti mylimąjį, turėtumėte prisiminti seną tiesą, jog meilė ateina per…skrandį. Jei kulinariniais sugebėjimais nespinduliuojate, pagaminkite picą ar meksikietišką buritą iš…popieriaus ir „pavaišinkite“ sau brangų žmogų.

Akvarelinis atvirukas.

Žvelgiant į galutinį šios idėjos rezultatą, sužavi nuoširdus paprastumas: atrodo, tarsi mokyklinukas būtų teptuku pasidarbavęs. Tačiau juk tokia ir yra meilė – kasdieniška, bet kartu ir didi!

Subtilus bei elegantiškas atvirukas.

Juodos, baltos bei raudonos spalvos neabejotinai patiks preciziškumo bei elegancijos mėgėjams, o žaismingas dekoras suteiks atvirukui išskirtinumo.

Nepamirškite ant kiekvieno atviruko užrašyti nuoširdžius žodžius, atspindinčius jūsų jausmus konkrečiam žmogui bei atitinkančius pastarojo asmenybę (vieniems imponuoja gilios, už širdies griebiančios citatos, kiti laukia šmaikštaus meilės prisipažinimo). Jaukaus bei šilto Šv. Valentino ir įkvėpimo šiam ruošiantis!