Mada

Pristatyti brangiausi pasaulyje žiedai su deimantais: pamatykite juos

Žiedai su deimantais simbolizuoja ne tik turtą, statusą, bet ir meilę. Nors dauguma merginų ant pirštų nešioja kuklius sužadėtuvių žiedus su deimantais, o kai kurie visai neišgali pirkti žiedų su brangakmeniais, pasaulio lyderiai bei įžymybės gali sau leisti turėti brangiausius planetos papuošalus.

  1. „The pink star“

„The pink star“ yra brangiausias žiedas su deimantu pasaulyje. Jis – net 59,6 karatų, ovalo formos, turi rožinį deimantą, kurį pamačius – užgniaužia kvapą. Šis gamtos šedevras kainuoja net 71.2 mln JAV dolerių.

  • „The Oppenheimer Blue“

Tai – nepaprasto grožio, itin retas deimantas, pavadinimą gavęs iš Oppenheimer šeimos, kuri kadaise valdė deimantų kompaniją „De Beers“. Šis mėlynasis deimantas yra net 14,62 karatų. Jo kaina – 50.6 mln. JAV dolerių.

  • „The blue moon of Josephine“

Šis unikalus žiedas vertas net 48.5 mln. JAV dolerių ir yra 12,03 karatų. Žiedą puošia labai ryškus mėlynasis deimantas, kuris yra vienas rečiausių pasaulyje. Na, o grakštus žiedo dizainas, papuošalą paverčia dar žavingesniu.

  • Grace Kelly sužadėtuvių žiedas

Masyvus smaragdo spalvos deimantas iškart patraukia kiekvieno žmogaus dėmesį. Tai Grace Kelly žiedas, kurį ji gavo per 1956 m. įvykusias sužadėtuves. Nors tuo metu įspūdingas žiedas kainavo apie 4 mln. JAV dolerių, dabar jo vertė siekia net 38.8 mln. Jį sudaro trys aukštos kokybės deimantai, kurių centrinis sveria 10,5 karatų.

  • „The pink promise“

Šį žiedą puošia 14,93 karatų brangakmenis – ryškiai rožinės spalvos deimantas. Šis nepakartojamas akmenėlis yra inkrustuotas į paprasto dizaino, tačiau labai dailų žiedą. Na, o viso dirbinio kaina siekia 32.4 mln. JAV dolerių.

  • „The Graff pink“

46 mln. JAV dolerių kainuojantis žiedas turi 24,78 karatų rožinį deimantą. Šis brangakmenis pasižymi rečiausiu įmanomu rožiniu atspalviu, vadinamu „Fancy vivid“.

  • „The Winston blue“

23.8 mln. JAV dolerių vertės žiedas turi inkrustuotą 13,22 karatų deimantą, kurio forma primena kriaušę. Ekspertų teigimu, tokį grožį galėjo tik savo darbą gerai išmanantis juvelyras, kuriam kiekviena detalė – ypač svarbi.

Na, o gražiausius žiedus Lietuvoje galite apžiūrėti nuorodoje. Juk tikrai meilei parodyti, tikrai nereikia milijonų…